» » » Питання: підвищена температура?

Питання: підвищена температура?

1 жовтня 10:25, 2014 Оксана запитує:

Здравствуйте! У мене вже протягом багатьох місяців (помітила десь у лютому) підвищена температура. З ранку норма, а до обіду до 37,5 піднімається.

Увечері буває і 37,7. При цьому особливого нездужання не відчуваю. Лише останнім часом додалася головний біль до обіду, вечора.

Іноді підвищується тиск (моє робоче зазвичай 90/60, 110/60) до 130/80. Що це може бути і до якого фахівця звернутися?

Аналізи крові, сечі в нормі. На стерильність теж нічого не показало. Гінекологія в нормі.

1 жовтня 11:54, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не виключена вегето-судинна дистонія, а також є ймовірність порушень з боку щитовидної залози. Рекомендуємо Вам зробити УЗД щитовидної залози, здати аналіз крові на гормони щитовидної залози і відвідати лікаря ендокринолога.

Також рекомендуємо Вам зробити ЕЕГ і особисто відвідати лікаря невропатолога для проведення огляду.

1 жовтня 12:05, 2014 Оксана коментує:

Спасибі! Я теж про ці причини думала.

Скажіть, на які гормони щитовидки потрібно зробити аналізи, і для діагнозу АІТ?

1 жовтня 12:24, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У даній ситуації Вам необхідно здати аналіз крові на наступні гормони щитовидної залози: ТТГ, Т3, Т4, АТ-ТГ, АТ-ТПО, а також рекомендуємо Вам зробити УЗД щитовидної залози і особисто проконсультуватися з лікарем ендокринологом, який проведе огляд, вивчить протоколи дослідження і при необхідності призначить Вам адекватне лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини