» » » Питання: підвищений вміст тромбоцитів ...?

Питання: підвищений вміст тромбоцитів ...?

15 січня 9:03, 2011 Андрій запитує:

Добрий день!
Мені 44 роки ...
При здачі загального аналізу крові виявив підвищений вміст еритроцитів (5,29) і тромбоцитів (484) ... У мене виявлений варикоз без тромбозу на УЗД ...
Брав два місяці Флеболіа600, Кардіомагніл постійно ...
Яким чином знижуються ці показники?
Зараз перебуваю у відрядженні, тому поки до свого лікаря піти немає можливості ...
На даний момент стан здоров'я задовільний ... іноді непокоять не виражені болі в ногах ...
Заздалегідь вдячний за відповідь ...

15 січня 11:10, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На даний момент, без результатів лабораторних аналізів крові і особистої консультації лікуючого лікаря, ніякого самостійно призначеного медикаментозного лікування краще не починати. Можна для поліпшення стану вен приймати всередину настоянку Ескулюс Композитум, а місцево використовувати мазі з кінським каштаном або мазь Траумель С.

15 січня 11:36, 2011 Андрій запитує:

Як містити ноги при варикозі?
У теплі-теплих шкарпетках, наприклад або роблячи періодично холодний душ для ніг, як рекомендують для зняття напруги?
За життя ноги часто мерзнуть ... особливо в холодну пору року ...
Заздалегідь вдячний за відповідь ...

15 січня 11:42, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У Вашій ситуації - обов'язково потрібно тримати ноги в теплі. Але й гарячими ваннами зловживати не слід. Під час подальшого огляду у лікаря, зверніть його увагу на зміну чутливості до холоду, можливо, знадобиться пройти додаткове обстеження судин ніг.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини