» » » Питання: підозра на пневмонію. =, Лікар непоставіл конкретного діагнозу?

Питання: підозра на пневмонію. =, Лікар непоставіл конкретного діагнозу?

2 жовтня 8:58, 2014 Володимир запитує:

Здрастуйте, мені 35 років і у мене така проблема, кілька днів підвищувалася t-ра, потім через три дні виникли просто нестерпні болі з правого боку в області ребер (як ніби вони були зламані), глибокий вдих неможливо було зробити. Звернувся до лікаря зробили рентген торса загалом і правого боку окремо а також УЗД черевної порожнини, в результаті чого не було виявлено ні запалення легенів ні будь-яких інших серйозних патологій. т.е діагноз не определен.На підставі цього лікар терапевт призначає лікування-Цетрин, Аскорутин, Амоксицилін 0,5, омепразол, фіалка 3-х цветн.і обезбаливающее. Н наступний день болю притихли, я, став обходитися без знеболювального і вже міг лежати в будь-якому положенні, t-ра 38-38,5.
Ось пройшло настав 4-й день лікування, симтомов залишилися колишніми, t-ра 38 збиваю Нурофеном і то не надовго, дихати стало легше, але, при глибокому вдиху відчутна біль, кашлю майже немає, іноді буває откашліваеться з правого боку. Що ви скажете з цього приводу можливо що то порадите? Може бути лікарі чого то недогледіли?

Заздалегідь Вам спасибі.

2 жовтня 10:21, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації, якщо на рентгенологічному знімку відсутні будь-які патології з боку дихальної системи, не виключена міжреберна невралгія, міозит. Проте, враховуючи наявність кашлю, підвищення температури, є необхідність виключити плеврит, тому рекомендуємо Вам зробити комп'ютерну томографію грудної клітки і повторно проконсультуватися з лікарем пульмонологом.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини