» » » Питання: підкажіть норми гормонів ЩЗ у вагітної?

Питання: підкажіть норми гормонів ЩЗ у вагітної?

2 липня 10:45, 2014 Анастасія запитує:

Добрий день! На етапі планування вагітності здавала аналіз на гормони щ ж-результат - ТТГ - 10,2 мкМЕ / мл, Т4 - 8,9 пмоль / л.Ендокрінолог призначив еутірокс по 50 щодня на протязі 3 міс, потім контроль. Після лікування результат - ТТГ - 3,1 мМО / л, Т4 - 20,4 пмоль / л, по УЗД ЩЗ все в порядку.

Дозволили вагітніти. На 5 тижнів вагітності ТТГ був 3,2 мМО / л, Т4 в нормі, направили до ендокринолога, яка порадила перездати аналіз через 1-2 тижні, на 7 тижнів ТТГ - 1,5 мкМЕ / мл.

Ендокринолог сказала, що для вагітних це норма і крім йоду нічого не призначила, а підвищений ТТГ на 5 тижнів пояснила тим, що на такому маленькому терміні мій організм ще "не зрозумів", Що я вагітна. Призначила контроль ТТГ в 12 тижнів.

У 12 тижнів ТТГ - 2,4 мкМЕ / мл. Ендокринолог сказала, що все гаразд, ні в чому, крім йодомарина я не потребую і відправила "догулювати" вагітність.

Більше я аналізів не здавала, але вагітність протікає нормально, зараз 38 тиждень. Чи адекватна була тактика ендокринолога в моєму випадку, чи потрібен був контроль або призначення Еутироксу під час беремнності? Заздалегідь дякую за відповідь.

2 липня 11:25, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації тактика лікування була обрана вірна, що підтверджується нормалізацією рівня гормонів щитовидної залози. Тим не менш, контрольний аналіз крові на гормони щитовидної залози слід було зробити в другому і третьому триместрах.

Рекомендую Вам здати аналіз крові на гормони щитовидної залози і повторно відвідати лікаря ендокринолога. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Щитовидна залоза - гіпотиреоз, гіпертиреоз. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Ендокринолог

Найцікавіші новини