» » » Питання: підкажіть, будь ласка, я почала приймати протизаплідні таблетки рігевідон?

Питання: підкажіть, будь ласка, я почала приймати протизаплідні таблетки рігевідон?

14 червня 18:01, 2014 наташа запитує:

і почала не з першого дня, а вже з 4-ого.Месячние йдуть 6-7дней.С якого дня буде діяти, чи все ж додатково придеться оберігатися цілий місяць.

14 червня 20:17, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть, будь ласка, який саме гормональний контрацептив Ви приймаєте в даний час. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Гормональні контрацептиви. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Контрацепція і контрацептиви

14 червня 21:23, 2014 наташа коментує:

я приймати початку вперше рігевідон,
до цього я не пила нічого

14 червня 22:10, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Якщо Ви приймаєте Рігевідон вперше, то перші таблетку слід прийняти в першому чи п'ятий день менструальної кровотечі, при цьому застосовувати додатково бар'єрні методи контрацепції слід в перші 2 тижні прийому, щоб виключити ймовірність небажаної вагітності. Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Контрацептивний засіб Рігевідон. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Гормональні контрацептиви

Найцікавіші новини