» » » Питання: Чи підходить мені мазь гідрокортизону?

Питання: Чи підходить мені мазь гідрокортизону?

15 лютого 21:36, 2011 Наталія Пігалева запитує:

Здравствуйте! Мені 24 роки, діагноз -острий аденовірусні кон'юнктивіт, вболіваю 6 днів без поліпшень, сьогодні виписали гідрокортизонову мазь, а в інструкції протипоказання-вірусні захворювання глаз.Что робити? Хотіла додати, що гною немає, є сльозоточивість, запаленням, почервоніння на обидва глаза.Заранее спасибі

15 лютого 21:54, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Маззю гідрокортизону аденовірусні кон'юнктивіт лікувати не слід.
Схема лікування даного захворювання:
1. Інтерферон альфа (розчин 4000Ед / мл)
закопуємо в кон'юнктивальний мішок по 1-й краплі кожні 2 години протягом першого дня, далі 6-7 разів на день протягом 2-х тижнів.
2. Клодіфен або Інфласед (диклофенак 0,1% у вигляді очних крапель) - по 1-й краплі 2-3 рази на день, 3-4 дні (поки не знизиться запальна реакція слизової ока).

10 травня 20:14, 2011 Довран запитує:

Здравствуйте! Мені 25 років. У грудні минулого року я був в Малайзії 10 днів. Вже на другий день (21-го грудня) я став відчувати дискомфорт в правому оці але не приділив цьому потрібне увагу, а на ранок 3-го дня очей силно сльози і почервонів.

Лікар прописала краплі Тобр Декс після чого мені не стало краще а навпаки - вже обидва ока були вражені. Я звернувся до іншого лікаря - той прописав мені 4 види крапель (Офтальмоферон, назва осталное 3-х не пам'ятаю), почервоніння на зразок стала зменшуватися але стала з'являтися плівка, і вже через тиждень мій Світ "накрив" густий туман - я практично нічого не бачив.

Третій раз мене направили в очній інститут і тільки там мені призначили 10-й денний курс (укол) інтерферону в очну м'яз (процедура не з найприємніших) + Офтальмоферон, флоксімед, ацікловіровая мазь + імуноповишающіе добавки. По закінченню курсу інтерферону я продовжував капати ОФТ.

Флокс. і мазі. Через місяць після закінчення курсу інтерф-а почервоніння пройшло але мутнота залишилася і лікар прописав Офтан Дексамітазон після чого і плівка стала розсмоктуватися.

На сьогоднішній день плівки практично немає але варто мені простудитися або захворіти як очі знову починають червоніти + світлобоязнь. Від чого з'явилася плівка? Чи було мені призначено неправильне лікування 1-го і 2-го лікаря?

Який засіб найкраще при аденовірусної коньюктивите (нар. Засоби)?
P.S. Ще в мене осінній-весняний катар.
Заздалегідь вдячний

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини