» » » Питання: Поликистоз яєчників?

Питання: Поликистоз яєчників?

21 грудня 8:15, 2011 Анна запитує:

Мені 32 роки. 2 роки тому мені поставили діагноз полікістоз яєчників, і через 2 місяці я зробила аборт і діагноз не потверділа.

Зараз мені знову ставлять цей діагноз (з ув'язнення узі: яєчники до 9,9мл, фолікули множинні от3мм до 10 мм) дільнична гінеколог напровляет на дорогостоющего аналізи (у мене немає коштів), а так відмовляє в лікуванні. У мене тільки змінилося потяг до статевого життя, немає бажання і все, решта в нормі.

Хочу почати приймати три-регол. Чи можна приймати протизаплідні і що ще Ви мені могли б порадити?

21 грудня 14:22, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для правильного призначення контрацептивного препарату рекомендується здати кров на статеві гормони. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець зможе адекватно підібрати вам препарат, який буде надавати не тільки контрацептивний, але й лікувальну дію.

На жаль, ваш гінеколог абсолютно правий, так само як лікар фахівець, так і наша Медколлегія не може призначити вам адекватне лікування, без отримання результатів обстеження. Детальніше про полікистозе і контрацептиви читайте в однойменних статтях перейшовши за посиланнями: Полікістоз, Контрацептиви.

22 грудня 7:37, 2011 Анна коментує:

Якщо я почну пити три-регол гірше не буде?

22 грудня 18:31, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Ми точно не знаємо чи підійде даний препарат вам чи ні. При його застосуванні без призначення лікаря можуть з'явитися виражені побічні ефекти.

Для запобігання появи подібних явищ рекомендується проконсультуватися з лікарем фахівцем для підбору оптимального препарату для вас. Детальніше про контрацептиви читайте в однойменній статті перейшовши за посиланням: Контрацептиви.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини