» » » Питання: допоможіть розібратися?

Питання: допоможіть розібратися?

21 вересня 9:40, 2012 ира запитує:

2 тижні тому з'явилися ниючі болі в правому боці, не можу зрозуміти в якому місці толі ближче до ребер толі в районі пупка тільки праворуч, болі особливо немає просто іноді особливо в стані Пако більше відчувається ниючий біль, при ході не беспакоіт, вночі коли сплю теж все добре, але коли прокидаюся і починаю думати відразу починає нити ще іноді спину тягне, нош-па не допомагає зняти біль, робила узі нирки, печінка, підшлункова в нормі, жовчний вигин має, стінки 4мм, на задній стінці поліп 3мм, всі лікарі списують біль на жовчний, але я п'ю жовчогінний збір і змін немає ніяких, дотримуюся дієти, хоча мені здається що це не жовчний, так як біль не під ребрами а нижче, може кишечник, тільки чому справа болить, і ще помічала іноді в пакое в правому боці як що то лоскочучи або відчуття що то повзає, прямо хочеться почухати всередині, і незнаю від чого лікуватися і що пити (((((((кров загальний аналіз хороший, стілець впринципі як і раніше зазвичай вранці можу сходити в туалет рази 2 -3 з інтервалом в пів години а вдень не ходжу, стілець паче не рідкий а кашоподібний, так само нервую часто останнім часом, може від нервів як то пов'язано це все .... рік тому болів шлунок робила фгсд -гастрит, і був закид жовчі, але зараз начебто не беспакоіт, вчора почала пити Ентерофурил + бифиформ + хилак форте, може дисбактеріоз це .... а може жовчний дійсно ?? вже незнаю що робити то

21 вересня 13:00, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, не коштувати займатися самолікуванням, тому це може погіршити ситуацію і посилити больовий синдром. Тому є порушення стільця, болю не купіруються прийомом спазмолітиків (Но-шпа), рекомендується проконсультуватися з лікарем гастроентерологом для проведення комплексного огляду та обстеження, виставлення точного діагнозу, а так само вирішення питання про необхідність призначення адекватного лікування.

Необхідно повторно здати загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові, провести УЗД діагностику внутрішніх органів, копрограму, кал на дисбактеріоз і гельмінтів, ФГДС. Поява болю може бути викликано, як аномаліями жовчовивідних шляхів, так і хронічним гастритом, дисбактеріозом і панкреатитом.

Детальніше про причини появи болів у животі читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Біль у животі.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини