» » » Питання: Допоможіть розшифрувати аналіз?

Питання: Допоможіть розшифрувати аналіз?

3 вересня 23:44, 2011 Марія запитує:

Добрий вечір! Зробила глюкозотолерантний тест, до навантаження глюкозою, аналіз: глюкоза-5,3, інсулін-19,8, після навантаження: глюкоза-6,7, інсулін -69,7.

Про що це говорить?

4 вересня 14:27, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Отримані результати обстеження знаходяться в межах норми, уточніть будь ласка внаслідок чого був проведений даний тест?

4 вересня 14:56, 2011 Марія коментує:

Добрий день! Звернулася до гінеколога-ендокринолога (т.к у мене міомоматозний вузол), після довгої бесіди лікар розпитала мою спадковість (інфаркти, цукровий діабет тощо у родичів), так як у моєї мами цукровий діабет 2-го типу, лікар призначила мені здати глюкозотоллерантний тест (розгорнутий з С-Пептін) .Аналіз на с-пептін ще не прийшов, інші результати аналізу писала в попередньому листі. Мене лякає по-перше не високий чи цукор в крові (після навантаження глюкозою) = 6,7?

І по друге такі показники рівня інсуліну (натще 19,8, після навантаження 69,7)? І ще трохи підвищені лімфоцити = 41,1. До ендокринолога йти аж в четвер, а я і так собі вже місця ненахожу.

Спасибі!

4 вересня 15:32, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Рівень цукру після навантаження глюкозою не повинен перевищувати 7.8 ммоль / л. Інсулін так само знаходиться в межах норми. Лімфоцити можуть бути підвищення в результаті вірусної інфекції або запального процесу в організмі.

Тільки після отримання повного результату лікар фахівець поставить точний діагноз і при необхідності призначить лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини