» » » Питання: чи допоможе лапороскопія виявити причини неможливості завагітніти?

Питання: чи допоможе лапороскопія виявити причини неможливості завагітніти?

11 вересня 00:02, 2011 светлана запитує:

Мені 35 років! Перші пологи були в 25. Дуже хочу другу дитину.

Після пологів пила мерсілон 5 років потім не охоронялася. Ставлять діагноз безпліддя другого ступеня! В даний момент перехворіла хронічним ендометритом з бета гемолітичним стрептококи.

Здала всі аналізи, прихованих інфекцій немає ні у мене ні у чоловіка. Здала все, гормони: Пролактин 720,1, лютенизирующего гармон 5.6, фолликулостимулирующий 6.7, прогестерон 3,0.

Призначив лікар фемостон, на його тлі почалася кровотеча. Пропилу місяць регевідон для формування циклу. Призначили агалатекс.

Зробили МСТ, нічого не виявили. Кажуть що потрібно лапороскопія! для точного визначення прохідності труб. Чи правда це?

Чи впливає ендометрит і стрептококи на зачаття? Подальші мої дії в лікуванні безпліддя?

11 вересня 12:44, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Будь хронічний запальний процес в органах малого тазу, в тому числі і ендометрит, може призвести до утворення спайок між цими органами, що в свою чергу, може стати причиною порушення прохідності маткових труб. Методів досліджень, за допомогою яких можна визначити прохідність маткових труб всього два.

Перший - метросальпінгографія (рентгенконтрастний метод дослідження), другий - лікувально діагностична лапароскопія, в ході цього дослідження, виявлені спайки можуть бути розсічені, тому, лапароскопію Вам потрібно пройти обов'язково.

Найцікавіші новини