» » » Питання: Поправилася на 30 кг?

Питання: Поправилася на 30 кг?

23 листопада 11:16, 2012 Анастасія запитує:

Здравствуйте.Меня звуть Анастасія. Мені 20 років. Я за три місяці набрала близько 30 кг.

При цьому спосіб життя не змінився і їм я те, що їла завжди. Єдине, що змінилося, я почала жити з хлопцем і природно почалася регулярне статеве життя.

Сходила до ендокринолога, здала аналізи, вона сказала що показники в нормі і справа тільки в моєму неправильному харчуванні. До всього цього у мене дуже ломить всі кістки і почався недосип, з'явилася величезна кількість червоних розтяжок по всьому тілу.

Ось показники моїх аналізів: Т4 своб. - 11,4- ТТГ - 2,62- АТ-ТПО - 0,2- Кортизол - 271. Чи варто мені звертатися до іншого фахівця або в усьому винна я сама?

Заздалегідь вдячна!

23 листопада 16:35, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка одиниці виміру гормонів і на який день менструального циклу проводилося обстеження, для адекватної інтерпретації даних. Детальніше про гормони читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Гормони.

4 грудня 9:40, 2012 Світлана запитує:

Здравствуйте. Мене звуть Світлана. Мені 47 років. Я за три роки набрала близько 30 кг. Пройшла обстеження залози.

Підкажіть в нормі чи ні і чи треба лікування. Заздалегідь дякую за увагу.
УЗД: Розміри: права частка 1,7 * 1,5 * 4,2см, ліва 1,9 * 1,5 * 4,2см., Перешийок 0,3см.Об'ем залози 5,1 + 5,3 = 10,4 . Допплер щітов.артеріі Vmax / ed = 45 / 14см / с. Pi = 1.2, Ri = 0.69
Аналізи на гормони: TSH - hormon tiroid stimulant сироватка / ser- 1,9- вільний Т4 - 3, 5, 39, 59 - тетрайодтіронін -0,87- Anti TPO - антитіла IgG до тіреопероксідазе - 8,0.

4 грудня 14:35, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка одиниці виміру гормонів для адекватної інтерпретації даних. Детальніше про гормони читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Гормони.

Детальніше про захворювання щитовидної залози читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Щитовидна залоза.

4 грудня 16:31, 2012 Світлана коментує:

1-mUI / l - 2-ng / dl- 3-UI / ml

7 грудня 9:51, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

На жаль, в такому варіанті, як Ви представили результати, не виключена ймовірність помилки. У зв'язку з цим прошу Вас передати нам інформацію в такому вигляді: Назва показника - значення - одиниці виміру.

Це дозволить нам точно відповісти на яке вас цікавить.

4 грудня 17:22, 2012 Світлана запитує:

1-mUI / l - 2-ng / dl- 3-UI / ml
Я далека від медицини і тому спеціальну інформації не допонімаю. Тому заздалегідь спавібо за уділенное увагу.

5 грудня 13:26, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Не переживайте, ми Вам обов'язково допоможемо і інтерпретуємо надані результати. На жаль, в такому варіанті, як Ви представили результати, не виключена ймовірність помилки.

У зв'язку з цим прошу Вас передати нам інформацію в такому вигляді: Назва показника - значення - одиниці виміру. Це дозволить нам точно відповісти на яке вас цікавить. Детальніше про це Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту, перейшовши за посиланням: Лабораторна діагностика

5 грудня 14:40, 2012 Світлана коментує:

Здравствуйте. Мене звуть Світлана. Мені 47 років. Я за три роки набрала близько 30 кг. Пройшла обстеження залози.

Підкажіть в нормі чи ні і чи треба лікування. Заздалегідь дякую за увагу.
УЗД: Розміри: права частка 1,7 * 1,5 * 4,2см, ліва 1,9 * 1,5 * 4,2см., Перешийок 0,3см.Об'ем залози 5,1 + 5,3 = 10,4 . Допплер щітов.артеріі Vmax / ed = 45 / 14см / с. Pi = 1.2, Ri = 0.69
Аналізи на гормони:
TSH - hormon tiroid stimulant сироватка / ser- 1,9mUI / l
вільний Т4 - 3, 5, 39, 59 - тетрайодтіронін -0,87ng / dl
Anti TPO - антитіла IgG до тіреопероксідазе - 8,0UI / ml

5 грудня 16:38, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Надані Вами результати відповідають нормі, тому приводу для занепокоєння зараз у Вас немає. Детальніше про ймовірні порушення з боку щитовидної залози Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Щитовидна залоза.

Підвищення маси тіла не пов'язане з гормонами щитовидної залози у Вашому випадку. Є ймовірність, що дана проблема пов'язана із загальним порушенням обміну речовин, режиму харчування, а також з віковими змінами.

Рекомендую Вам проконсультуватися з лікарем дієтологом щодо підбору правильної дієти для корекції ваги.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини