» » » Питання: Після грязелікування після статевого акту щипає в піхву?

Питання: Після грязелікування після статевого акту щипає в піхву?

26 березня 10:34, 2013 Ангеліна запитує:

Добрий день, я пройшла процедуру грязелікування, робила тампони з брудом, так як хроніч.аднексіт, ерозія, кольпіт, не можу завагітніти (ГСГ не робила), ВПЛ 16 Є. після лікування грязями майже відразу почала статеве життя без презерватива, а як дізналася після потрібно було місяць воздрежіваться і тепер у мене після сперми щипає і ріже все всередині близько години, як ніби всередині сперма що то обжігает.По мазкам стафілококи були, і кокобацілярная мікрофлора-пролечила свічками тержінаном і таблетками амоксиклав, але печіння так і не припинилося , виділених жовті присутні і по узі матка збільшена до 5-6недель, вагітності немає, часом болі віддає в пряму кишку, іноді під час статевого акта.Мне 26лет.СКажіте ласка що це може бути? лікар не знає що робити далі, не допомагає лікування моє, наскільки небезпечно було після грязелікування відразу починати статеве життя? Як тепер прибрати дане печіння? всередині ніби роздратовано все.Спасібо.

26 березня 12:50, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

За наданими даними є ознаки вагініту, тобто запалення піхви. В даному випадку, рекомендується здати бактеріальний посів з піхви з антибіотикограмою і провести адекватний курс лікування.

На весь період терапії, рекомендується повністю виключити статеві контакти, а так само провести курс лікування вашому статевого партнера. При необхідності провести додаткове обстеження: спермограмму, на визначення можливості та якості сперми вашого статевого партнера, а так само гістеросальпінгографію, для визначення прохідності маткових труб.

Тільки після отримання всіх результатів і повного курсу терапії, можна буде планувати вагітність. Детальніше про дане захворювання, а так само про планування вагітності, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Вагініт. Планування вагітності

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини