» » » Питання: Пітливість ночами?

Питання: Пітливість ночами?

19 грудня 11:43, 2013 мария запитує:

Здравствуйте! Підкажіть будь ласка, я на 32 тижнів вагітності, кілька років тому перенесла туберкулез.По ночами стала потіти сильно, мене це турбує, постійно переживаю, що раптом це вернулось..Но температура в нормі! Що це може бути? І що мені робити ? я дуже пережіваю.Спасібо

19 грудня 16:51, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не варто переживати передчасно, оскільки підвищена пітливість може бути пов'язана і зі зміною гормонального фону під час вагітності. Рекомендую Вам зробити аналіз крові на гормони щитовидної залози і відвідати лікаря ендокринолога, а також з урахуванням наявного в анамнезі туберкульозу особисто відвідати лікаря фтизіатра для проведення огляду. Отримати більш детальну інформацію по цікавлять Вас Ви можете в тематичних розділах нашого сайту, перейшовши за наступними посиланнями: Щитовидна залоза, Діагностика туберкульозу

20 грудня 12:12, 2013 мария коментує:

Справа в тому, що я перебувала в іншому місті, коли лікувалася від туберкулеза.Сейчас в іншому і даних тут немає про хворобу, тільки виписка від лікаря, в тому, що клінічне ізлеченіе.Еслі я піду тут, вони хіба зможуть дати якийсь відповідь ?? І що стосовно аналізу щитовидки, це якийсь аналіз мені здати, що б прийти на прийом до лікаря з готовим, так як роблять їх пристойний час.?

20 грудня 14:09, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У цій ситуації рекомендую Вам відвідати лікаря фтизіатра та надати йому ті дані, які у Вас є. З гормонів щитовидної залози рекомендую Вам здати: ТТГ, Т3, Т4, АТ до ТПО, після чого відвідати лікаря ендокринолога. Більш докладно з даного питання читайте у відповідному циклі статей нашого сайту, перейшовши за посиланням: Ендокринолог

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини