» » » Питання: Попередній діагноз-туберкульоз?

Питання: Попередній діагноз-туберкульоз?

26 жовтня 11:24, 2010 Тетяна запитує:

Здравствуйте.Сітуація така: немає кашлю, але є температура 37, проходила мед.осмотрт і флюорограма показала що щось не так.сделалі ще знімок, потім ще томограму верхній частині лівої легені, аналізи: кров, сечу, мокроту, все нормально, реакція Манту 6 мм.Рентгенолог зробив опис до знімка томограми, поставить попередній діагноз-туберкульоз. Чи можливо таке що діагноз туберкульоз ставлять тільки на підставі знімків?

Я вважала що якщо є туберкульоз, то аналіз харкотиння обов'язково покаже наявність палички Коха.Заранее, спасибі.

26 жовтня 14:12, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ні, паличка Коша в лабораторних аналізах мокротиння визначається менш ніж у 10% хворих на туберкульоз при відкритій формі туберкульозу. В остаточний діагноз - туберкульоз ґрунтується на туберкулінових пробах і рентгенологічних ознаках.

26 жовтня 11:28, 2010 Тетяна запитує:

Здрастуйте, у мене виник ще один вопрос.Еслі мені поставлять діагноз туберкульоз, чи можу я забрати всі аналізи і знімки і виїхати лікуватися в інший город.Обязани мені віддати всі ці результати або копії або можуть відмовити? спасибі.

26 жовтня 23:47, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Ви вправі отримати на руки всі результати аналізів, проконсультуватися і лікуватися в іншому місці.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини