» » » Питання: преднізолон чим замінити?

Питання: преднізолон чим замінити?

18 грудня 21:00, 2010 ирина запитує:

Здравствуйте. Мені 61 рік.

У плині 4 років приймаю ін'єкції преднізолону (два рази на тиждень). У мене прістути задушливого кашлю (астматичний). Скажіть будь ласка, чим можна замінити преднізолон,
щоб це був не гормон. Заздалегідь дякую.

19 грудня 9:09, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Скасувати повністю гормональні імунодепресанти при важкій формі бронхіальної астми неможливо, проте знизити дозування даного препарату можливо при застосуванні комбінацій препаратів з цитостатического препарату + преднізолон або преднізолон + кромогликат натрію. Для цього Вам необхідна консультація лікаря.

11 січня 19:27, 2011 Анна запитує:

Здравствуйте, меня зовут Аня. Мені 25 років, у мене рецидив (вузлова еритема), У 2007 році у мене виявили вузлувату еритему (червоні болючі вузли під шкірою), вона пройшла сама по собі, потім з'явилася в 2008.

Лікар ревматолог тоді прописав пити артрозан і хлорид кальцію, мазь індовазін на вузли. Протягом місяця все пройшло.

У грудні 2010 знову з'явилися вузли, лікар у лікарні змінився і він мені прописав пити преднізолон 4 тижні по 10 мг (ранок) і 5мг (вечір) мг, потім тільки ранок, а потім по 5 мг. Одночасно почати пити Плаквеніл 100мг 2 рази на добу - 10 днів, 100мг 1 раз на добу - 3 міс. В протипоказання препарату "Преднізалон" відзначено не можна при остеопорозі, а у мене якраз знайшли остеопороз, а ще хронічний гастрит і панкреатит.

Підкажіть, будь ласка, чим можна замінити цей курс лікування.

11 січня 19:30, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Преднізолон відноситься до гормональних препаратів, самостійно скасування або заміну препарату робити не рекомендується, у уникнення небажаних ефектів. Зверніться до лікаря фахівця для корекції лікування.

Даний препарат можна застосовувати спільно з кальцій сохраняющими препаратами і з гастропротекторами.

8 травня 14:33, 2011 Олексій запитує:

Нашій бабусі 68 років, два роки тому їй поставілідіагноз бронхіальна астма. За минулий період їй краще не стало, а стає все гірше, на обліку у своїй лікарні вона коштує.

Протягом дня вона задихається, здавлює груди, дихати вона не може, вночі майже не спить, задихається, кашляє. Їй приписують Беродуал Н, він знімає напад, але не надовго, за один день вона робить від 8 до 10 разів по 2 впорскування, ще пріпесалі таблетки верапаміл- при їх прийомі у неї починається задуха, і вона відразу заприсківает, три дні тому вона стала дихати Спіриви 18 мкг, але результату поки не видно. Посаветуйте якого лікаря краще сходити на консультацію, і в якийсь санаторій її можна відправити на лікування

08 мая 19:24, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даному випадку необхідна допомога лікаря пульмонолога. Направлення на санаторно курортне лікування краще щоб порекомендував лікар.

19 травня 16:24, 2011 Сергій запитує:

Чим замінити преднізолон, при НЯКе?

19 травня 22:56, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Преднізолон відноситься до гормональних препаратів, самостійно скасування або заміну препарату робити не рекомендується, у уникнення небажаних ефектів. Зверніться до лікаря фахівця для корекції лікування.

13 вересня 8:19, 2012 Ніна запитує:

Здравствуйте! Мені 16 років, у мене хронічний гломерулонефріт.Вот вже 2 роки поспіль (восени), у мене починається обостреніе.Всё цей час я запускала свою болячку і їхала в лікарню тільки в клінічних случаях.Каждий раз мені давали преднізолон-бо сказали , що в такій ситуації без нього нікак.В цьому році я поїду набагато раніше! Скажіть на ранніх стадіях гломерулонефриту, можна замінити преднізолон на НЕ гормональне среств? Якщо так то на яке? Заранее спасибо!

13 вересня 10:38, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, необхідно вчинити в лікарню і визначити стан нирок, в тому випадку, якщо не буде протеїнурії, можливе призначення симптоматичного лікування. Проте в тому випадку, якщо протеїнурія виражена без призначення преднізолону не обійтися, тому тільки даний препарат може знизити протеїнурію.

Так само можна призначити цитостатики, підібрати адекватно лікування вам допоможе ваш лікуючий лікар, після отримання результатів обстеження: УЗД нирок, біохімічний аналіз крові, сеча на добовий білок, загальний аналіз крові і сечі, ЦВК, імуноглобуліни А, М, G, ASL-O , С-реактивний білок. Детальніше про дане захворювання методи діагностики і лікування читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Гломерулонефрит.

28 лютого 9:08, 2013 Юлія запитує:

Здравствуйте.Мне 30 років діагноз розсіяний-склероз на преднізолон вже 5 років скажіть чим можна його замінити і підійде для цього дексаметазон? Спасибі

28 лютого 10:11, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, вирішення питання про необхідність проведення коригування лікування, залишається за вашим лікарем фахівцем. Тільки провівши особистий огляд і обстеження, лікар фахівець прийме рішення чи є необхідність у проведенні коригування лікування або заміни препарату.

Самостійно скасовувати даний гормональний препарат не рекомендується, тому це може спровокувати загострення захворювання. Детальніше про даний препарат, а так само про захворювання, методи діагностики та лікування, читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Розсіяний склероз, Преднізолон.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини