» » » Питання: Прийом депакина при плануванні вагітності?

Питання: Прийом депакина при плануванні вагітності?

19 червня 12:45, 2014 Олена запитує:

Здрастуйте, у мене питання. Мій чоловік вже 10 років бере деакін хроно 500 в дозі 4 табл в день.

Йому 38 років, спермограма нормальна, мені 34 роки, дітей немає по моїй причині. Плануємо вагітність. Дуже переживаю з приводу того, що чоловік приймає препарат.

Підкажіть, чи можна приймати депакин в нашому випадку або краще знизити в день зачаття, скільки він виводиться з крові? А потім знову почати в тій же дозі? В якій дозі слід приймати фолієву кислоту і чи можна її приймати одночасно з Депакіном без перерви в часі, адже вони антогоністи.

Буду дуже чекати відповіді.
Для нас це дуже важливо.
Адже дітей у нас немає і це останній для нас шанс.
Спасибо большое.

19 червня 13:31, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, застосування протиепілептичного препарату Депакін має ряд небажаних наслідків, у тому числі є ризик розвитку хромосомних аномалій у плода. При плануванні вагітності рекомендую Вашому чоловікові особисто проконсультуватися з лікарем психіатром або епілептології щодо підбору іншого методу підтримуючого лікування на термін не менше 2-х місяців. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас

Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Планування вагітності. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Депакин

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини