» » » Питання: Прийом дюфастона?

Питання: Прийом дюфастона?

3 грудня 13:28, 2013 Катерина запитує:

Задравствуйте! Порадьте мені будь ласка як мені бути? 16 жовтня 2013 почалися місячні і закінчилися лише 16 листопада місячні були рясні дуже великими згустками.

17 листопада я відразу ж відправилася на прийом до гінеколога, за словами лікаря аналізи всі хороші тільки аналіз на прогестерон дав про себе знати. Стався збій менструального циклу (гармональному збій).

І для регуляції менструального циклу лікар прописав мені дюфастон по 1 таб. 2 рази на день і приймати його 10 днів на 11 день по приходу місячних починати приймати регулон по 1 таб раз в день.

Ну у мене проблема ось у чому на 7 день прийому дюфастона у мене почалися місячні лечашій лікар у відпустці як мені бути продовжувати пити дюфастон залишилися 3 дні або вже починати прийом регулона. Заранее спасибо.

3 грудня 16:00, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації, якщо почалася менструація, далі Вам потрібно починати прийом Регулона. Дізнатися детальніше про особливості перебігу менструального циклу, гормональних збоях і їх лікуванні Ви можете в розділах нашого сайту: Менструальний цикл і менструація, Дюфастон, Регулон

5 грудня 8:33, 2013 Катерина коментує:

На пачці таблеток Регулон є маркування по днях а якщо я почну приймати таблетку понеділка в суботу нічого не трапиться?

5 грудня 10:27, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Нічого, звичайно, не трапиться - у Вас просто початком прийому буде субота, а далі Ви будете приймати таблетки по порядку. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Регулон

20 грудня 12:17, 2013 Катерина запитує:

Добрий день! з 4 грудня почала приймати регулон кров'янисті виділення були практично кожен день. Але на 17 день прийому регулона почалися місячні що робити приймати далі залишилися таблетки або припинити їх прийом? І чому під час прийому ніяк не проходять кров'янисті виділення?

20 грудня 13:36, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У перші місяці прийому гормональних контрацептивів подібні виділення можливі. У цьому випадку рекомендується продовжувати прийом за схемою - виділення припиняться самостійно, ніяких заходів вживати не потрібно.

Більш докладно з даного питання читайте в тематичному циклі статей нашого сайту, перейшовши за посиланням: Регулон. У тому випадку, якщо виділення триватимуть довго (більше 2-3-х) місяців на тлі прийому даного протизаплідний засіб, рекомендую Вам особисто відвідати лікаря гінеколога для підбору іншого контрацептиву. Дізнатися більш детальну інформацію з даного питання Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Регулон

9 січня 13:01, 2014 Катерина коментує:

Здравствуйте! Брала Регулон 21 день потім у семиденний перерву почалися місячні на другий день місячних з піхви вийшла біла оболонка схожа на силіконову плівку з маленькими кров'яними згустками.

Що це?

9 січня 20:21, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Не виключено, що під час міжменструальної кровотечі на тлі ймовірного запалення виділення характеризуються згустками. Рекомендую Вам особисто відвідати лікаря гінеколога. Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Гінеколог

23 грудня 11:59, 2013 Ірина запитує:

Здравствуйте. Планую вагітність. Ситуація така: по аналізах низький прогестерон, призначили дюфастон з 16 по 25 ДЦ (протягом 4х місяців) + підключити зі слід. менструації регулон (3 місяці).

Питання: чи є сенс приймати дюфастон паралельно з Регулон ??? І я хочу закінчити приймати регулон (пройдено буде тільки 2 циклу), щоб спробувати завагітніти, чи варто скасовувати тоді і дюфастон якщо ні, то з якого по який день циклу їх приймати? Спасибі

23 грудня 16:36, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації Вам слід дотримуватися схеми, призначеної лікарем, але ніяк не інакше і не змінювати самостійно схему прийому. Більш докладно з даного питання читайте в тематичному циклі статей нашого сайту, перейшовши за посиланням: Планування вагітності

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини