» » » Питання: прийом препаратів?

Питання: прийом препаратів?

15 жовтня 11:47, 2012 Єва запитує:

Добрий день. Мені 49 років, жінка.

ЛОР лікар поставив діагноз: гострий ларінгіт.Било призначено лікування: амоксиклав 1000 (по 1 таб. 2 р д), еріус (1 таб. На день).

Після одноденного прийому антибіотиків вранці з'явився пронос незважаючи на те, що я ввечері через дві години після прийому антибіотика прийняла ентеросгель. Питання: 1) Чи можу я приймати 1 таблетки (поділити на 4 частини).

2) Додати лінекс і ністатин. Якщо у вересні місяці я пропила бифиформ. 3) Чи можна приймати ентеросгель.

Спасибо.

15 жовтня 17:14, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Застосування ентеросгелю спільно з антибіотиком протипоказано, тому це знижує ефективність препарату і лікування стає адекватним. У тому випадку, якщо на фоні застосування антибіотика і симптоматичної терапії (лінекс, ністатин), побічні ефекти посиляться, рекомендується проконсультуватися з лікарем терапевтом, для проведення коригування лікування або заміни препарату.

Приймати даний антибіотик можна і в 3-4 прийоми, головне дотримуватися дозування препарату, т.ч. вам необхідно буде приймати по 500 мг препарату 4 рази на день. Детальніше про даний препарат, правилах його застосування читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Амоксиклав.

15 жовтня 21:00, 2012 Єва коментує:

Дякую за відповідь. Тобто я зрозуміла, що мені в будь-якому випадку потрібно приймати призначену дозування, Коли приймати лінекс і ністатин до антибіотика чи після.

На сайті "Креома фарма" написано, що ентеросгель не впливає на концентрацію антибіотиків, але зменшує їх токсичну дію .просто прийом препаратів потрібно розвести в часі. Спасибо.

15 жовтня 23:58, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Токсична дія препарату знижується за рахунок зв'язування активної речовини антибіотика з ентеросгель виведення його назовні, тобто все одно відбувається зниження ефективності препарату. Застосовувати Лінекс необхідно з інтервалів в 2-3 години, після прийому антибіотика, ністатин можна приймати через 20-30 хв.

У тому випадку, якщо є ознаки дисбактеріозу ністатин можна замінити на інший антімікотіческій препарат, більш нового покоління (Флуконазол). Детальніше про дані препаратах читайте в циклах статей перейшовши за посиланнями: Лінекс, Ністатин, Ентеросгель.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини