» » » Питання: прийом таблеток регулон і ймовірність завагітніти?

Питання: прийом таблеток регулон і ймовірність завагітніти?

11 березня 16:47, 2014 Елла запитує:

Здравствуйте! Мені 22 роки. у мене була виявлена кіста, після чого мені лікар-гінеколог прописала пити таблетки регулон протягом перших трьох місяців. я брала 21 день регулон вчасно.

Мене цікавить питання ймовірності завагітніти під час 7 денної перерви, коли місячні ще не почалися або коли вони вже закінчилися в цей період, а також у перші дні після 7 денної перерви, коли починаєш прийом таблеток 2-го місяця. І ще одне питання, скажіть, будь ласка, якщо під час прийому таблеток приймається алкоголь, як відомо, протизаплідний дію таблеток знижується, на весь період прийому або тільки на цей день?

І яка кількість випитого вина або шампанського, наприклад, не знизить дію таблеток? Спасибо заранее.

11 березня 22:30, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо Ви приймаєте гормональний контрацептив Регулон строго за схемою, то протизаплідний ефект поширюється і на дні прийому активних таблеток, і на дні перерви, тому ймовірність вагітності виключена. Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Регулон.

Прийом алкоголю, антибіотиків, блювота і діарея в перші години після прийому таблетки Регулон, знижує його ефективність і збільшує ризик небажаної вагітності. Помірна доза слабоалкогольних напоїв (до 200 мл), випитих не раніше ніж через 3 години після прийому таблетки Регулон істотно не знижує контрацептивний ефект. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Гормональні контрацептиви

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини