» » » Питання: Застосування індометацину?

Питання: Застосування індометацину?

9 березня 17:56, 2011 Алла запитує:

драствуйте. Мене звуть Алла, термін вагітності 16 тижнів. Мені лікар-гінеколог прописав свічки індометацин, а в інструкції в протипоказання написано, що при вагітності не можна застосовувати дані свічки.

Як бути?

9 березня 19:07, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка у зв'язку з чим був призначений даний препарат? Які у вас скарги?

12 березня 20:31, 2011 Алла запитує:

При черговому огляді у гінеколога на питання: "Які у мене скарги?", Я відповіла, що є болі в крижах і тяжкість в нижній частині живота. У відповідь мені прописали свічки індометацин.

Як бути?

12 березня 21:02, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На цьому терміні вагітності болі в крижах можуть виникати внаслідок розширення тазового кільця, що є необхідним процесом для нормальних, фізіологічних пологів. У тому випадку, якщо болі середньої або слабкої інтенсивності, Індометацин можна не приймати, а замінити його свічками Вібуркол, ці свічки можна приймати не курсом, а в міру необхідності (не більше 4 свічок на добу).

7 березня 11:32, 2014 Олена запитує:

Добрий день!
Були тягнуть болі в низу живота, стоїть спіраль Мірена, звернулася до гінеколога, зробили узі, виявили кісту, сказали не велику і відправили мене в лікарню. Там мені 5 днів прокололи антибіотики і при виписці прописали свічки Індометацин.

Після початку застосування свічок, на наступний день я втратила свідомість. Ніколи раніше свідомість не втрачала. З'явилося запаморочення і слабкість.

Думаю це через Індометацину. Підкажіть, чи можлива заміна даного пріпарати?

Або продовжувати застосовувати ці свічки і боятися виходити на вулицю.
Спасибі!

7 березня 12:16, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Як правило, препарат Індометацин, не викликає непритомних станів згідно інструкції. Рекомендую Вам повідомити про це лікаря для проведення повторного огляду і заміни при необхідності даного препарату на аналогічні. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Індометацин

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини