» » » Питання: приймати чи ні?

Питання: приймати чи ні?

16 листопада 13:30, 2012 Тетяна запитує:

Здравствуйте! Була у гінеколога, виявили кісту яєчника, призначили на протязі 3-х місяців приймати Ліндінет 20, причому без проходження аналізів на гормони і т.п. просто сказали приймати і кіста повинна розсмоктатися ... знаю про прийом гормональних препаратів що дуже небезпечно, і потрібні додаткові аналізи. що робити не знаю = (а його потрібно приймати з 1 по 5 день циклу. у мене вже 5-й. кажуть чим швидше тим краще, але боюся збоїв у вазі і т.д. говорять аналізи роблять тільки при підборі його як контрацептиву, а у мене в цілях лікування тому не потрібно робити нічого ... підкажіть що робити ????? приймати чи ні?

16 листопада 15:38, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для адекватного підбору контрацептивного препарату та його застосування на протязі тривалого часу, рекомендується заздалегідь здати кров на статеві гормони і загальний аналіз крові для визначення вмісту рівня тромбоцитів у крові. у вашому випадку. при наявності кісти можливо почати прийом препарату без попереднього обстеження, якщо на тлі лікування кіста не зменшитися, можливо буде потрібно хірургічна корекція даного стану, все залежить від розмірів кісти. Детальніше про кісті яєчника читайте в однойменному розділі перейшовши за посиланням: Кіста яєчника.

17 листопада 11:42, 2012 Тетяна коментує:

тобто мені можна не боячись приймати препарат Ліндінет без здачі аналізів? лікування призначили на протязі трьох місяців .. але не як контрацептив, а саме для лікування кісти.

19 листопада 12:56, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Коротким курсом можна приймати препарат без додаткового обстеження, однак для точної діагностики та визначення причини утворення кісти яєчника рекомендується здати кров на статеві гормони, терміни проведення обстеження уточніть у свого лікаря. Детальніше про даний гормональному препараті читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Ліндинет.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини