» » » Питання: Проблеми з яєчниками. ОК.?

Питання: Проблеми з яєчниками. ОК.?

4 жовтня 20:56, 2011 Анастасія @ запитує:

Здравствуйте.
Два роки тому мною були перенесені 2 операції по резекції яєчника (розрив кісти). Спочатку на лівому, через півроку на правом.

Після другої операції лікарі призначили Регулон. Пила його рік. Статевим життям не жила.

Побічних дій не було. Здавала аналізи на гормони. Все в межах норми.
Півроку тому виявилася кіста. Але на цей раз обійшлося. Призначили Ліндинет 20 на рік. Зараз мені 18 років. Я живу статевим життям. П'ю Ліндинет 20 3 місяці. Стали сильно випадати волосся.

Хотіла б дізнатися, чи можу я, грунтуючись на попередньому досвіді перейти назад на Регулон? І яка його надійність як ОК?

Чи правда, що цей препарат застарів і зовсім може завдати шкоди?
Могли б Ви порадити (звичайно ж, я піду на консультацію до лікаря, але хотілося б дізнатися ще професійні думки) ОК, приблизно за складом такі як Ліндинет 20, що володіють антиандрогенною дією.
І ще питання до Вас. Якщо я п'ю таблетки, вони не викликають побічних дій - чи означає це те, що я можу бути впевненою в цій контрацепції?
Заранее спасибо.

5 жовтня 14:40, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для правильного підбору препарату рекомендується проконсультуватися з лікарем гінекологом і здати кров на статеві гормони. Тільки після отримання результатів обстеження лікар фахівець підбере вам оптимальний препарат.

У тому випадку якщо ви правильно приймаєте препарат (по інструкції), ймовірність виникнення вагітності мінімальна. Препарати володіють антиандрогенним дією: Діані 35, Ярина, Ждес.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини