» » » Питання: тривалий незрозумілий кашель?

Питання: тривалий незрозумілий кашель?

23 грудня 11:21, 2010 Назим запитує:

Добрий день! У мене ніколи не було проблем з легенями. проте 11 липня в неділя я прокинулася від сухокого кашлю.

Мене це злякало, т.к. причин взагалі не було. Та й навіть якщо я застудилася, в кашель дуже ну дуже рідко переходило.

На слід день був уже відхаркувальний. Потім через 3-4 дні піднялася температура 38 і не збивалася нічим. що теж дуже дивно для мого організму, температура у мене дуже рідко піднімалася. в загальному кашель перейшов у щось болісне і тривале.

Прокидалася вночі від кашлю і стояла в зігнутому положенні і в якийсь момент рвала згустком слизу. Прозора, в'язка.

Так було багато разів. Пропилу антибіотики, пішла до лікаря вона сказала коклюш. і дала азитроміцин. пропилу, кашель до цього вже стих, але азитроміцин як мені здалося не допоміг, вже стіхщій але мучить кашель продожать досі.

6 місяць !! в листопаді здала аналізи, загальний аналіз крові - все в нормі, рентген легенів - чисто. ходила з цими аналізами повторно поставили реактивну хвороба легень. т.к. для астми немає причин. сальбутомол - від якого мені легше. ще прописали бекламетазон - ще не купила. кашель все одно є. то він сухий, то він відхаркувальний. взагалі у мене хронічний танзіліт і постійно болить горло. а ще я помітила, що слиз у мене в носоглотці в'язка. прям якось неприємно. у роті може зібратися. скажіть пож-та, що в мене?

23 грудня 17:53, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам слід пройти повне алергологічне обстеження (шкірні алергологічні тести, кров на IgE), можливо, відбувається з Вами - результат важкого алергічного процесу, що протікає у Вашому організмі.

24 грудня 11:28, 2010 saginaz запитує:

Вам слід пройти повне алергологічне обстеження (шкірні алергологічні тести, кров на IgE), можливо, відбувається з Вами - результат важкого алергічного процесу, що протікає у Вашому організмі.

Спасибо большое за оперативну відповідь!
А алергія якось повинна проявляється? тому що, у мене не було алергії ні на що ніколи.

24 грудня 11:30, 2010 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Алергія часто може бути прихованою, і не завжди протікати з шкірними симптомами (свербіж, висипання), тому Ви могли її і не помітити.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини