» » » Питання: Прописали диклофенак від запалення?

Питання: Прописали диклофенак від запалення?

24 листопада 23:27, 2011 Альбіна запитує:

Здравствуйте!
Мені 27 років. У мене 2 місяці болить куприк, нарешті потрапила до лікаря, поставили діагноз запалення куприка, направили на рентген і прописали диклофенак 50 мг (3 рази в день на 1 тиждень) і амітриптилін 25 мг (полтаблетки перед сном) на 15 днів.

А я категорично не хочу пити ліки - вони шкідливі, завжди лікувалася медикаментами (застуда та ін. Болю), а пару місяців тому перестала вживати їх зовсім (буду терпіти біль, ніж труїться). Що мені робити тепер?

Чи є альтернатива цим лікам (може трави)? І як можна "очистити" організм після прийому ліків. Будь ласка допоможіть!

Вся надія на Вас. Заранее спасибо!
З повагою, Альбіна.

25 листопада 14:44, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо запальний процес виражений і біль сильна народні засоби самостійно навряд чи допоможуть вам впоратися з проблемою, а ось в сукупності нададуть хорошу дію. Тому у запобігання розвитку ускладнень, тому запалення куприка може говорити про наявність кісти куприка або епітеліального куприкового ході, яка найімовірніше запалилася і у запобігання її нагноєння і появи інших серйозних ускладнень рекомендується строго дотримуватися рекомендацій лікаря фахівця.

У тому випадку, якщо ви бажаєте в лікування додати трав'яні препарати, рекомендується поставити до відома про це вашого лікаря для вирішення питання про сумісність препаратів з трав'яними засобами. Детальніше читайте перейшовши за посиланням Біль в куприку

Найцікавіші новини