» » » Питання: пропуск 11 таблетки Джес?

Питання: пропуск 11 таблетки Джес?

11 березня 10:10, 2014 Юлія запитує:

Здравствуйте! Мені 26 років. Зовсім недавно переїхала до Москви.

Живу з молодою людиною 4 місяці (перший мій статевий партнер). Ситуація в наступному: 4 місяці приймаю таблетки Джес в одне і теж час (жодного разу не пропускала), але два тижні тому забула прийняти 11 активну таблетку - за хронологією виходить так: 10 таблетку випили ввечері як належить у 22ч., 11 таблетку на наступний пропустила (забула про неї), на наступний ранок був незахищений статевий акт, після я згадала про таблетку випила її і ввечері цього ж дня випила 12 таблетку - більше пропусків не було (нову упаковку не розпочинала).

На даний момент у мене йде затримка 5 день - зробила тест на вагітність - тест дав негативний результат. Питання: яка ймовірність вагітності ??? (Хочу уточнити, що скільки п'ю таблетки Джес, а це 4 місяці, стільки в мене йде збій менструального циклу - то раніше на тиждень прийдуть, то пізніше на тиждень).

Друге питання: Чи може збій пов'язаний з таблетками або зі стресами через переїзду, тому переїзд була не запланований - різниця в годинних поясах 5:00 ???? Заздалегідь Спасибі за відповідь.

11 березня 11:16, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації Ви прийняли таблетки правильно, але при цьому Вам необхідно було протягом 7 днів застосовувати бар'єрні методи контрацепції. Ймовірність вагітності, враховуючи незахищений статевий акт в день пропуску є, хоч і мінімальна.

Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Джес. Нерегулярні кровотечі на тлі прийому гормональних контрацептивів можливі в перші місяці прийому, а також вони можуть бути пов'язані зі стресом, зміною часових поясів і т.д. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Гормональні контрацептиви

Найцікавіші новини