» » » Питання: Пропуск Логеста?

Питання: Пропуск Логеста?

30 жовтня 17:51, 2012 Вікторія запитує:

Здравсвуйте. Хотілося б дізнатися наскільки висока ймовірність вагітності в даному випадку. Мені 23 роки.

Я приймаю протизаплідні таблетки 3 роки, 2 з них Логест. Раніше пропускала таблетки але не на першому тижні, вагітності не було пропустила таблетку на 6-ий день мого циклу. на 24 години (прийняла в звичайний час але 2 одночасно), через 2 години стався НПА.

Далі брала таблетки в строк. На дев'ятий день днем (прочитавши купу інформації) зробила тест на овуляцію, (щоб хоч трохи себе заспокоїти) негативний.

Що я можу зробити в даній ситуації для зниження ризику завагітніти?

31 жовтня 14:57, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Якщо Ви пропустили 1 таблетку, а потім випили відразу пропущену і чергову, то при недотриманні заходів контрацепції протягом 7 днів, ризик вагітності хоч і невеликий, але є. В даному випадку рекомендую Вам продовжувати прийом препарату за схемою, не допускаючи пропусків таблеток.

Якщо по закінченню прийому таблеток у Вас не почнеться менструація, то необхідно буде виключити вагітність до початку прийому чергової упаковки Логеста. Детальніше про протизаплідні таблетках Логест Ви можете дізнатися з тематичного розділу нашого сайту: Логест

31 жовтня 15:13, 2012 Вікторія коментує:

Велике спасибі за відповідь. А якщо все таки вагітність трапиться, то чи зможу залишити дитину?

31 жовтня 15:26, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Якщо виявиться, що Ви вагітна, то дитину залишити можна, так як у препарату Логест не відмічені негативні впливи на хромосомний набір, а також інші негативні впливи. Якщо Ви плануєте зберегти вагітність, то рекомендую Вам припинити прийом Логеста, використовувати до початку менструації бар'єрні методи контрацепції.

При відсутності вагітності Ви зможете відновити прийом контрацептиву з наступного циклу. Детальніше про гормональні контрацептиви Ви можете дізнатися з розділу: Гормональні контрацептиви. Про планування вагітності Вам може бути цікавою інформація в розділі нашого сайту: Планування вагітності

Найцікавіші новини