» » » Питання: Пропуск прийому таблетки?

Питання: Пропуск прийому таблетки?

22 січня 15:17, 2012 Ольга запитує:

Здравствуйте! У мене така ситуація ... Я вже четвертий місяць п'ю Регулон як годиться (з 21-00 до 23-00). Цього разу на п'ятий день прийому в 21-00 виявила, що не прийняла четверту таблетку і дотримуючись інструкції прийняла в п'ятий день відразу 2 таблетки.

Далі все п'ю по порядку за схемою. Але проблема в тому, що в той день коли я не прийняла таблетку був незахищений ПА, але до часу прийому таблетки. Це був 9 день менструального циклу.

Цикл у мене з прийомом таблеток став 28 днів тривалістю 7 днів. Хотіла взяти постинор, але дуже злякалася гормонального збою (2 таблетки регулона і 2 постинора - забійна доза)
Що все-таки мені робити? Вагітність зараз вкрай не бажана. Допоможіть! Заранее спасибо!

22 січня 15:41, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо пропуск прийому таблетки склав менше 36 годин, від останнього прийому препарату, то контрацептивна дія зберігається і ризик виникнення вагітності вкрай малий. У тому випадку, якщо більше, то ризик збільшується, тому контрацептивна дія препарату знижується.

У вашому випадку, рекомендується здати кров на ХГЧ через 10 днів після статевого акту і при необхідності проконсультуватися з лікарем гінекологом для визначення подальшої тактики. Детальніше про ймовірність виникнення вагітності читайте перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти.

22 січня 15:55, 2012 Ольга коментує:

У мене вийшов пропуск між таблетками практично 48 годин
і саме в ці 48 годин, точніше десь на 20 годину після прийому
останньої (3 таблетки) був незахищений статевий акт. Адже я все зробила по інструкції (прийняла на наступний день 2 таблетки замість 1)!

Виходить, що інструкція м'яко кажучи бреше ?!

22 січня 18:19, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Ні, інструкція не бреше, ви все зробили правильно, тільки в тому випадку, якщо пропуск прийому таблетки склав більше 36 годин і більше, то ризик виникнення вагітності збільшується, тому контрацептивна дія препарату знижується і в цьому випадку. необхідно застосовувати додаткові бар'єрні методи контрацепції протягом наступних 7 днів, для відновлення концентрації препарату в крові та повної активації контрацептивного дії. У вашому випадку, рекомендується здати кров на ХГЧ через 10 днів після статевого акту і при необхідності проконсультуватися з лікарем гінекологом для визначення подальшої тактики.

Детальніше про ймовірність виникнення вагітності читайте перейшовши за посиланням: Ймовірність завагітніти.

Найцікавіші новини