» » » Питання: Пропуск таблетки Джес !?

Питання: Пропуск таблетки Джес !?

22 березня 14:42, 2012 Олександра запитує:

Здравствуйте! П'ю другий упаковку Джес, кожен день о 15-00. Вчора забула прийняти 20 активну таблетку, до цього таблетки не пропускала, сьогодні згадала в 15-00 і прийняла як написано в інструкції відразу дві (20 пропущену і 21).

Вчора був незахищений статевий акт (перерваний). Контрацепція діяла? Місячні підуть за планом?

Чи потрібна додаткова контрацепція?

22 березня 15:11, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку рекомендується продовжити прийом препарату в установленому графіку, неактивні таблетки викинути і без перерви продовжити приймати препарат. Менструально - подібне кровотеча почнеться після закінчення прийому всіх активних таблеток.

У наступні 7 днів прийому препарату рекомендується застосовувати додаткові бар'єрні методи контрацепції. Детальніше про дію даного препарату і правилах його застосування, читайте в однойменному розділі перейшовши за посиланням: Джес - абсолютно новий режим контрацепції.

4 травня 9:02, 2012 яна запитує:

добрий вечір! будь ласка прошу підкажіть, я п'ю 2 місяць препарат Джес, залишалася до оканчания пачки 1 тиждень а хлопець мені дав випити неактивну таблетку вчора а сьогодні ввечері як я зазвичай їх приймала побачила що збій у прийомі, а вранці у нас був незахищений статевий акт.что робити незнаю, допоможіть будь ласка

4 травня 14:56, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Необхідно якомога швидше прийняти пропущену таблетку, і продовжити приймати препарат у встановленому графіку. У тому випадку, якщо пропущена таблетка буде прийнята не пізніше ніж через 12 годин з момент пропуску, то контрацептивна дія зберігається, в іншому випадку, необхідно буде виключити вагітність.

Для виключення виникнення вагітності рекомендується здати кров на ХГЧ, на 7-10 день після статевого акту і при необхідності проконсультуватися з лікарем гінекологом для визначення подальшої тактики. Детальніше про дію даного препарату і правилах його застосування, читайте в однойменному розділі перейшовши за посиланням: Джес - абсолютно новий режим контрацепції.

Найцікавіші новини