» » » Питання: Пропуск таблетки Джес?

Питання: Пропуск таблетки Джес?

27 жовтня 11:31, 2014 Олена запитує:

Добрий день! Мені 24, п'ю Джес давно, більше 3 років. 17 таблетку забула випити, згадала на наступний день Коли потрібно було пити 18.Випіла дві сразу.На наступний день випила, як зазвичай 19 таблетку, але почалися коричневі виділення, на слід день випила 20, але 21 я не випила, т.к.

Виділення посилювалися, злякалася .. Що зараз мені потрібно зробити? Почекати щоб пройшло 4 дні і випити таблетку з новою пачки? Чи все таки допити залишилися таблетки?

27 жовтня 11:59, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку Вам слід було після пропуску таблетки прийняти 2 таблетки наступного дня одночасно (і пропущену, і чергову) і далі продовжити прийом за схемою, застосовуючи бар'єрні методи контрацепції. Для досягнення адекватного протизаплідного ефекту Вам слід не приймати неактивні таблетки і відразу ж почати прийом таблеток з нової упаковки.

27 жовтня 12:30, 2014 Олена коментує:

Спасибі за відповідь! Але не дуже зрозуміло, що мені зараз потрібно сделать.Випіть сьогодні таблетку за вчорашній і сьогоднішній день? Допити 22 і 23 таблетку і потім почати нову пачку? Нічого страшного, що зараз йдуть виділення?

27 жовтня 13:57, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

В даному випадку Вам необхідно закінчити прийом активних таблеток, неактивні таблетки викинути і почати прийом таблеток з чергової упаковки, застосовуючи додатково бар'єрні методи контрацепції протягом 7 днів.

Найцікавіші новини