» » » Питання: пропуск таблеток Джес?

Питання: пропуск таблеток Джес?

27 червня 12:57, 2012 Наталія запитує:

Здравствуйте! Я пропустила 2 останні активні таблетки Джес. Пройшло 10 годин з пропуску другий таблетки і я випила обидві відразу, але через півгодини у мене почалася кровотеча. тобто воно повинне було початися в четвер, перед прийомом останньої неактивної таблетки, а почалося в неділю - на 4 дні раніше.

Як мені слід приймати наступну пачку? Сьогодні середа і кровотеча вже закінчується.

Дякуємо за допомогу!

30 червня 15:55, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку, ви повинні зробити перерву в прийомі препарату, але не більше 4 днів і продовжити приймати препарат у встановленому графіку, намагаючись не пропускати активні таблетки. У наступні сім днів прийому препарату необхідно застосовувати додаткові бар'єрні методи контрацепції, для відновлення контрацептивного ефекту препарату.

Детальніше про контрацептивному препараті Джес, правилах його застосування, показання і протипоказання до застосування, а також, про вплив цього препарату на репродуктивну систему жінки, Ви можете прочитати в нашому тематичному розділі з однойменною назвою: Джес - абсолютно новий режим контрацепції.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини