» » » Питання: Пропустила 2 таблетки Ліндінет-20?

Питання: Пропустила 2 таблетки Ліндінет-20?

11 жовтня 10:01, 2011 Тетяна запитує:

Здравствуйте! Проблема в тому що я пропустила прийом одразу 2 (13 і 14) таблеток Ліндінет-20. Що робити далі?

11 жовтня 19:18, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується випити 14 таблетку, а потім продовжити прийом препарату в установленому графіку, без 7 денної перерви. На весь період прийому даної упаковки необхідно застосовувати додаткові бар'єрні методи контрацепції.

11 вересня 17:03, 2012 Міла запитує:

Здравствуйте! Проблема в тому що я пропустила прийом одразу 2 (13 і 14) таблеток Ліндінет-20. і є виділення. Що робити далі?

11 вересня 20:23, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При порушенні режиму прийому гормональних контрацептивів можуть спостерігатися помірні порушення менструального циклу, що характеризується нерегулярними виділеннями. Вам слід далі приймати Ліндинет за графіком, не допускаючи пропусків.

Протягом цього часу Вам потрібно користуватися додатковими контрацептивними засобами (бар'єрний метод). Докладніше про це читайте в розділі: Ліндинет

11 грудня 21:57, 2013 Ілона запитує:

Здравствуйте! Тут дуже заплутана справа. П'ю Ліндінет 20 березня року, ніколи нічого не пропускала. Цього разу я почала приймати таблетки після 7ми денного перерви не на 8, а на 9 день (в ср) а в пт я випила таблетку і приблизно через 1,5-2 години мене знудило, я не стала приймати другий, далі пила як треба.

А через 2 дні (в НД) у мене був секс (без будинок зашиті), далі нічого теж не пропускала. яка ймовірність завагітніти?

11 грудня 23:09, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації ризик вагітності є, так як Вам слід було застосовувати бар'єрні методи контрацепції при порушенні графіка прийому гормонального контрацептиву і з урахуванням блювоти. Більш докладно з даного питання читайте в тематичному циклі статей нашого сайту, перейшовши за посиланням: Ліндинет

12 грудня 11:10, 2013 Ілона коментує:

А за 2 години вона взагалі не всмокталася? Це ж не мало часу

12 грудня 13:48, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Згідно з інструкцією до препарату Ліндинет блювота, що відбулася протягом 3-4-х годин після прийому таблетки значно знижує її ефективність і це прирівнюється до пропуску таблетки, тому ймовірність вагітності є у Вашому випадку. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ліндинет.

Рекомендую Вам зробити аналіз на ХГЧ на 7-10-ий день після половога акта на тлі порушеної схеми прийому контрацептиву. Про це докладніше в розділі: Аналіз на ХГЧ

24 березня 13:37, 2014 Лілія запитує:

Здравствуйте! П'ю ОК Ліндинет 20 2 місяці, був пропуск 11 і 17 таблетки, 11 так і не прийняла, а 17 прийняла на наступний день в обід як згадала (приймаю їх у 22:00 зазвичай).

На 12 і 18 день прийому ОК був незахищений ПА.Какова ймовірність вагітності?

24 березня 23:22, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При такому порушенні схеми прийому гормонального контрацептиву ймовірність вагітності не виключена, тому рекомендую Вам при затримці менструальноподобного кровотечі зробити тест на вагітність. Ви можете отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ліндинет, а також у розділі: Гормональні контрацептиви. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Тест на вагітність і в розділі: Ймовірність завагітніти

17 липня 12:04, 2014 Марія запитує:

Здравствуйте! Випила таблетку Ліндінет20, через годину знудило, я випила таблетку з іншої пачки, порахувавши ту пропущеної, далі продовжила приймати таблетки зі старої упаковки.

Чи є ризик завагітніти?

17 липня 15:16, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Якщо Ви прийняли пропущену таблетку, то ризик вагітності відсутній, тому приводу для занепокоєння немає. Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Ліндинет і в циклі статей: Гормональні контрацептиви, Контрацепція і контрацептиви. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Ймовірність завагітніти

6 жовтня 14:29, 2014 Ксенія запитує:

Здрастуйте, мені прописали таблетки Ліндинет 20 у зв'язку з оофоритом, почала їх приймати в належний час, але вийшла така ситуація, що я їхала на 3 дні і таблетки забула взяти з собою, виходить ці 3 дні я їх не приймала, і на 3 день у мене пішли місячні, на 15 днів раніше покладеного часу, ще став боліти живіт, наче запалення знову почалося! Не знаю, що й робити, порадьте що небудь?

6 жовтня 15:47, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дані симптоми пов'язані з порушенням схеми прийому гормонального контрацептиву. Далі Ви можете продовжити прийом таблеток з нової упаковки, але при цьому застосовувати бар'єрні методи контрацепції протягом перших 7 днів або ж відновити прийом таблеток в наступному менструальному циклі.

Найцікавіші новини