» » » Питання: протаргол при вагітності?

Питання: протаргол при вагітності?

16 квітня 11:58, 2011 Юлія запитує:

Добрий день. підкажіть будь ласка моя вагітність 7-8 тижнів. З'явився нежить, на прийомі у лора з'ясувалося що це алергія, лікар прописав протаргол по 3 краплі 3 рази на день період застосування 5 днів.

Але в інтернеті я знайшла про що протаргол протипоказаний при вагітність. Чи можна його застосовувати чи ні? якщо так то як це відіб'ється на малюкові? Спасибі

16 квітня 12:48, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Дійсно, Протаргол при вагітності протипоказаний, це пов'язано з тим, що до складу цього препарату входять іони срібла. Срібло є представником, так званих, важких металів, які можуть, накопичуючись в організмі плода, призвести до ураження печінки та інших органів.

Спробуйте застосовувати для лікування риніту краплі Еуфорбіум-композитум або Делуфен, обидва цих препарату не викличуть звикання і не заподіють шкоди ні Вам ні вашому малюку.

8 жовтня 17:38, 2014 Олена запитує:

Здравствуйте. У мене вагітність 30 тижнів.

Лор поставила діагноз - гайморит, призначила протаргол по 3 краплі 3 рази на день крім промивання і судинозвужувальних крапель. По подію 10 днів, скасувала тільки судинозвужувальна.

Сказала продовжувати промивати і капати протаргол, здатися ще через 10 днів. Боюся завдати шкоди маляті. Наскільки небезпечно застосування цього препарату?

Чим можна його замінити?

8 жовтня 20:58, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, застосування даного препарату протипоказано при вагітності, тому рекомендуємо Вам відвідати лікаря повторно для проведення огляду, оцінки справжнього стану і призначення адекватного лікування з урахуванням вагітності.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини