» » » Питання: Протаргол?

Питання: Протаргол?

11 березня 10:39, 2012 Маша запитує:

Здравствуйте. Дитині 5 років, перехворіла застудою 2 тижнів. тому, без температури, просто нежить і кашель. Лікування: Афлубін, Ереспал, Алтейка.

Після залишився нежить з відділенням слизу, але дихання не утруднене. Давала драже Синупрет. Зараз турбують рясні (при промиванні носа фізіологічним розчином) густі виділення буро-зеленого кольору.

Причому ми ніс промиваємо і вона спокійно дихає. І трохи закисають очі, теж зеленуватим. Незнаю чим краще це лікувати: купила проторгол (наскільки я знаю, це якраз бактеріальні соплі), або взяти Ципрофарм (нам їх призначали в ніс рік тому при тривалому нежиті і підозрі на гайморит).

Що краще в нашому випадку? Що можна в очі? У мене є левоміцетин, глазн. краплі.
Ще питання: Інгаляцію адже їй зараз не можна робити? бактерії при нагріванні більше розмножуються?

12 березня 12:58, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку для виставлення точного діагнозу і призначення адекватного лікування рекомендується проконсультуватися з лікарем педіатром і отоларингологом, необхідно виключити аденовірусну інфекцію. Рекомендується здати загальний аналіз крові і при необхідності мазок з ротоглотки з антибіотикограмою, продовжити прийом Афлубін або іншого противірусного засобу.

Після отримання результатів обстеження лікар фахівець виставить точний діагноз і при необхідності призначить адекватне лікування, а так само прийме рішення про необхідність призначення антибактеріального засобу. Детальніше про вірусному захворюванні читайте перейшовши за посиланням: ГРЗ, простуда.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини