» » » Питання: протизаплідні таблетки?

Питання: протизаплідні таблетки?

19 червня 17:52, 2014 Марія запитує:

Добрий день! мені 21 рік. на узі лікар мені сказав, що не може знайти у мене жовту рідину, ендометрії занадто великі, що у мене гормональний сбой- і прописала мені пити протизаплідні таблетки 3 місяці. Я вирішила пити Медіану.

Такі таблетки я п'ю вперше. Сьогодні вже 14-й день як я їх п'ю, і до цих пір йдуть місячні і тягне живіт.

Це нормально чи варто звернутися до лікаря?

20 червня 1:27, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Призначення гормональних контрацептивів, в тому числі і з контрацептивної метою, і з лікувальною повинно здійснюватися тільки лікарем гінекологом після проведення огляду та проходження обстеження. Враховуючи, що має місце гормональний збій, рекомендую Вам здати аналіз крові на статеві гормони і особисто проконсультуватися з лікарем гінекологом.

Розпочату упаковку Мідіани слід допити до кінця. Отримати більш детальну інформацію по цікавить Вас Ви можете в тематичному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Гормональні порушення. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Гормональні контрацептиви

4 липня 13:12, 2014 Оксана запитує:

П'ю давно Джес, місяць провела в Іспанії, було по 2 перельоту туди і назад. Коли почала пити другу пачку (взяла з собою), то місячних не було, прилетіла додому їх так і немає, груди болить, стан як перед ПМС, (сексу не було рік), так що про вагітність не може бути мови.

Скажіть будь ласка, таке буває? У мене один раз на нервовому грунті пішли місячні, коли було ще пів пачки таблеток.

Пов'язано це явище з перельотом? Спасибо большое!

4 липня 21:47, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації не виключений гормональний збій, який може бути пов'язаний у тому числі і з перельотом, зміною клімату і часових поясів. Рекомендую Вам продовжувати прийом відповідно до інструкції, а також проконсультуватися особисто з лікарем гінекологом.

Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Джес - абсолютно новий режим контрацепції. Додаткову інформацію також Ви можете отримати в наступному розділі нашого сайту: Гормональні контрацептиви і в циклі статей:Гормональні порушення

Найцікавіші новини