» » » Питання: Собача форте при вагітності?

Питання: Собача форте при вагітності?

11 травня 00:04, 2011 Анна запитує:

Скажіть будь ласка, чому в анотації до препарату вагітність є протипоказанням, а мені прописав гінеколог. Та й ніби все, що входить до складу окремо не заборонено ... Роз'ясніть будь ласка ... пити чи не пити ...

11 травня 00:16, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка термін вагітності і в зв'язку з чим був призначений даний препарат?

11 травня 00:19, 2011 Анн запитує:

Термін вагітності 15 тижнів, призначили в зв'язку з невеликим підвищенням тиску

11 травня 00:24, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Даний препарат може застосовуватися при вагітності, суворо за показаннями лікаря. Однак необхідно пройти комплексне обстеження для виявлення причини підвищення артеріального тиску.

11 травня 00:31, 2011 Анна запитує:

Я так і не зрозуміла, в чому полягає ризик прийому самого препарату, із за чого він протипоказаний? адже окремі становлять не протипоказані? лікар гінеколог який робив призначення так і міркувала, а терапевт в ЖК взагалі не побачила, що там вагітним протипоказання, так я їй очі відкрила

11 травня 11:05, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Справа в тому, що на відміну від звичайного Пустирника, цей препарат не пройшов належних клінічних випробувань щодо безпеки застосування у вагітних жінок. Саме наявність безлічі компонентів у складі цього препарату і ускладнює проходження цих досліджень.

Найцікавіші новини