» » » Питання: плями на тілі?

Питання: плями на тілі?

17 березня 21:39, 2011 вадим запитує:

здравствуйте.Мне 14 років в кінці літа у мене почалася чесатся шкіра тато дав мені таблетку від алергії вона пройшла, але в січні цього року у мене почалася знову чесатся шкіра коли я залазив у ванну після цього з'явилися плями на тілі в районі ніг спочатку бордового кольору . потім по всьому тілу на руках пахвах і в районі пупа ми пішли до дерматолога він сказав це з за загину желочного і сказав що у мене геоографіческій мову прописав дієту і ліки і сказав що пройде мову і пройде шкіра не чого я все пропив нічого не пройшло потім мені сказали пити хлористий кальцій він трохи допоміг мову прошол плями теж майже а сьогодні я бігав і спітнів і в мене на руках знову вийшли ці плями але їх більше і вони темнее.Доктор допоможіть будь ласка я вже так не можу

17 березня 22:54, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Перш за все, необхідно встановити на які саме алергени у Вас подібна реакція, для цього необхідно пройти огляд і обстеження у алерголога. При особистому огляді алерголог зможе виставити правильний діагноз і призначити Вам адекватне лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини