» » » Питання: регулон?

Питання: регулон?

6 вересня 1:25, 2011 Катя запитує:

Здравствуйте !!! підкажіть будь ласка, чи можу я завагітніти швидше на тлі регулона ?? або після його скасування ??? а якщо під час прийому, як це небезпечно для плода ?? не яких откланеній по узі і аналізам у мене немає, а забеременить НЕ получається, колись не приймала протизаплідні, а лікар виписала регулон, що б після скасування забеременить, це ймовірно ?? зарание спасибо !!

6 вересня 12:29, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Уточніть будь ласка, у вас є порушення менструального циклу? Здавали ви кров на статеві гормони і скільки часу ви плануєте вагітність?

6 вересня 6:45, 2011 Анонім запитує:

Р.S протизаплідні колись не пила мені 24г

6 вересня 12:39, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

В даному випадку необхідно повторно проконсультуватися з лікарем гінекологом і здати кров на статеві гормони, тільки після отримання результатів обстеження лікар підбере вам оптимальний препарат для відновлення гормонального фону і подальшого планування вагітності.

6 вересня 13:22, 2011 Анонім запитує:

НА ГОРМОНИ ЗДАВАЙСЯ ВСЕ ДОБРЕ, ПЛАНУЮ 1 РІК, порушення були не великі але зараз все в порядку, збоїв немає

6 вересня 23:51, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Під час прийому контрацептивного препарату Регулон, при правильному його прийомі настання вагітності неможливо. Планувати вагітність рекомендується через 3 місяці після відміни препарату.

Даний препарат призначається з метою нормалізації гормонального фону і для подальшого планування вагітності.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини