» » » Питання: резидуальная енцефалопатія чи можливо отримати групу?

Питання: резидуальная енцефалопатія чи можливо отримати групу?

13 січня 22:06, 2011 Чулпан запитує:

Мені 32 роки діагноз резидуальная енцефалопатія, лікуюся 2 рази на год.пріменяла манніт.мексідол, мідокалм (крапельно), актовегін, магнію сульфат внутрішньовенно, вольтарен внутрішньом'язово і все це за раз.Но стан улудшает тільки на пару месяцов.Мучают головні болі і болить хребет, шум у голові іноді погано чую, часто падаю в обмарок, погіршується пам'ять і увага, координація неустойчіва.Хочу дізнатися наскільки серйозна це захворювання і що мені робити?

13 січня 22:27, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Можливість отримання групи інвалідності в даними діагнозом знаходиться в компетенції медкомісії - після оцінки Вашої працездатності. Необхідно виявити причину розвитку енцефалопатії - з цією метою необхідно проведення клінічного неврологічного обстеження та інструментальних досліджень КТ головного мозку і ЕЕГ.

9 квітня 14:24, 2011 Юлія запитує:

Здрастуйте, синові скоро 14 років. На останніх термінах вагітності поставили гідроцефалію плода.

Дитина народилася сідницями, зовні нормальний. Але діагноз залишили.

Інвалідність не давали, надалі у сина затримка мовного розвитку і як потім з'ясувалося він погано чує. кілька років маємо інвалідність. Зовні він нічим не відрізняється від інших дітей.

На останній консультації поставили діагнози-резидуальная енцефалопатія "Варіант" розвитку головного мозку, Дв.СНТ 1 ступеня. Логопед- затримка формування письма, читання, математичних навичок., ЗПР при СНТ (1-2) ступеня.

Скажіть, будь ласка, останні 2 роки комісія з працею продовжує інвалідність. Цього року вони її можуть зняти?

9 квітня 22:15, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, питання про призначення чи зняття з обліку по інвалідності вирішується виключно медико-соціальною експертною комісією. Однак, Ви маєте повне право звернутися в юридичну консультацію, що займається спірними питаннями про інвалідність і отримати більш точну відповідь на Ваше питання.

17 серпня 16:23, 2011 Юлія запитує:

Здравствуйте! Мені 15 лет.С народження виявлений діагноз: резидуальная енцефалопатія, нейроциркуляторна цефалгія, вегетодістонія за змішаним типом, з переважанням ваготонії, недостатнє забезпечення, нормальна реактивність, цереброкардінальная локалізація, пароксизмальное теченіе.Сінкопе.Ангіопатія сетчаткі.Дісплазія серця: ПМК 4 мм, регургитация 1 ст, додаткова трабекула в порожнині лівого жулудочка.Міокардістрофія, змішаного генезу, із збереженою скорочувальної здатністю міокарда, з дисфункцією синусового вузла, 2 ст, хронічний перебіг, НК 0 стпені, гіпоплазія щитовидної залози, еутіреоз.Два рази на рік проходжу обстеження з стаціонаре.Назначают дуже дорогі лекарства.Положена мені з таким діагнозом інвалідність?

18 серпня 19:33, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль, визначити в рамках інтернет консультації можливість отримання групи інвалідності неможливо. Лише медкомісія може оцінити ступінь втрати працездатності за результатами обстежень.

Для того, щоб оцінити можливість отримання інвалідності Вам необхідно звернутися в поліклініку до лікаря фахівця (невропатолог, кардіолог) за особистою консультацією.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини