» » » Питання: результат узі?

Питання: результат узі?

4 грудня 15:11, 2013 Марина запитує:

Здравствуйте! Мене звуть Марина, мені 28 років, що народжувала. Три роки тому було запалення лівого яєчника, після лікування запалення в цьому яєчнику з'явилася кіста в 6 см.

З часом вона стала 2см. Страждаю хронічним аднекситом. Планую вагітність, цикл 30 днів. Місячні починаються день в день, але хворобливі і я навіть після місячних постійно відчуваю дискомфорт у лівому яєчнику, майже хворобливість, яка віддає в ногу.

Останні місячні були 3 листопада 2013. Сьогодні (04.12.2013 року) робила УЗД так як затримка вже 3 дні. Результат УЗД: тіло матки визначається, в звичайному положенні, межі чіткі, контури рівні, форма звичайна, розміри звичайні довжина 47мм, передньо-задній 30мм, ширина 44мм.

Структура міометрія змінена за рахунок дифузних змін. М-ехо: товщина 5,9мм, межі чіткі, контури рівні, ехоструктури не змінена.

Ендометрій не відповідає фазі менструального циклу. Порожнина матки не деформована, не розширена.

Шийка матки визначається, звичайних розмірів, структура не змінена. Правий яєчник визначається, розташування звичайне, розміри звичайні довжина 27 мм, товщина 16мм, структура звичайна.

Лівий яєчник визначається, розташування змінено (знаходиться позаду матки), розміри звичайні довжина 27мм, товщина 20мм, структура звичайна, містить жідк.анех.образ. діаметром 14мм. (На УЗД 13 серпня 2013 лівий яєчник визначався, розташований зазвичай, розміри збільшені за рахунок рідинного анехогенного освіти в діаметрі 22мм.) Нижче написано вільна рідина визначається в незначній кількості. УЗД патології не виявлено.

Контроль на вагітність через 1 тиждень. Тести на вагітність негативні. Скажіть, будь ласка, яка ймовірність що є вагітність і як впливає розташування лівого яєчника позаду матки на зачаття?

З повагою, Марина.

4 грудня 20:10, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Розташування яєчника практично не впливає на ймовірність настання вагітності. Для точної діагностики вагітності рекомендую Вам зробити аналіз крові на ХГЧ, що є найбільш інформативним методом. Про це докладніше читайте в розділі: Аналіз на ХГЧ - рання діагностика вагітності

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини