» » » Питання: Результати аналізів в нормі чи ні?

Питання: Результати аналізів в нормі чи ні?

22 жовтня 9:50, 2014 Ольга запитує:

Здравствуйте! Мені 28 років. Місяць тому здала аналізи Т3 св. 15,95 (норма 3,10-6,80) - Т4 св. 38,59 (12-22 норма) - ТТГ 0,01 (норма 0,27-4,2). Поставили діагноз тиреотоксикоз і ДТЗ.

Призначено лікування тирозол за схемою 2-2-2 протягом 2-х тижнів, потім 2-1-2 протягом 1 тижня, потім 2-0-2 протягом наступного тижня потім здати знову Т3св. і Т4 св. Пройшовши це лікування отримала результат аналізів, зроблених в іншій лабораторії, Т3 св.

2,05 (норма 1,5-4,1) - Т4 св. 0,926 (норма 0,8-1,9). Мені не зрозуміло чому така різниця в нормі і результаті аналізів в порівнянні з попередніми результатами, які я здавала раніше.

Чи можна сказати що результат лікування ефективний чи ні?

22 жовтня 12:09, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Згідно з наданими даними у Вас спостерігається гіпертиреоз, про що свідчить зниження рівня ТТГ і підвищення рівня Т3, Т4, виявлене при першому дослідження. Прийом Тирозол протягом 2-х тижнів міг нормалізувати дані показники.

Різниця в лабораторних нормах визначається використовуваними реактивами та методиками проведення аналізу, тому в різних лабораторіях норми відрізняються.

У даній ситуації немає приводу для занепокоєння, призначене лікування ефективно. Рекомендуємо продовжувати призначене лікарем ендокринологом лікування та спостереження в динаміці.

Аналіз крові на ТТГ, Т3 і Т4 рекомендуємо повторити через 1 місяць після початку лікування, а також рекомендуємо здати аналіз крові на АТ-ТГ і АТ-ТПО, зробити УЗД щитовидної залози.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини