» » » Питання: цукрова крива?

Питання: цукрова крива?

2 грудня 10:17, 2011 олеся запитує:

Добрий день.
мені 25 лет.пол жіночий
звернулася до лікаря зі скаргою на те що постійно хочу їсти солодке і не можу остановіться.так ж весь час хочу спати, стала депресивною та нервової.
ще в мене компенсований гіпотиреоз.
приймаю еутірокс 25 мг.
мене направили здати цукрову крівую.вот результати на тощак 5.8
через півгодини 4.8,
через годину 3.7 і через 2 години 3.5
що це означає до лікаря зараз нету можливості попасть.но перший раз чую що цукор поніжается.на скільки я знаю він повинен підвищуватися.

4 грудня 11:57, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Такий тип цукрової кривої, хоч і не вказує на наявність цукрового діабету, однак, не є нормальним. Зниження рівня глюкози після навантажувального тесту, можна пояснити тим, що у Вашому організмі глюкоза засвоюється занадто швидко, можливо, саме з проявами гіпоглікемії (зниження рівня глюкози в крові) і пов'язана наявність описуваних Вами симптомів (сонливість, слабкість, депресія).

У деяких випадках, порушення толерантності до глюкози подібного типу, виникає при наявності супутньої патології щитовидної залози - гіпотиреозі. Вам необхідно пройти огляд ендокринолога, можливо, буде потрібно провести повторне обстеження щитовидної залози - зробити УЗД щитовидної залози, перевірити рівень гормонів щитовидної залози в крові (Т4, Т3, ТТГ).

Детальніше про найбільш поширені патологіях щитовидної залози, їх клінічних проявах, методи діагностики і лікування, Ви можете прочитати в нашому розділі: Щитовидна залоза - гіпотиреоз, гіпертиреоз.

10 травня 15:34, 2013 елена запитує:

мені 51, рік, здала аналіз на толерантність до глюкози, результати наступні: 4,9 потім 10,6 потім 11,8, потім 5,0. чтоето означає?

10 травня 16:37, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Даний результат є хорошим і свідчить про те, що у Вас адекватна реакція на глюкозу. У тому випадку, якщо у Вас є будь-які скарги, то рекомендую Вам особисто проконсультуватися з лікарем ендокринологом. Детальніше про це Ви можете дізнатися з розділу нашого сайту: Ендокринолог

13 травня 8:41, 2013 елена коментує:

мені ендокринолог в лікарні сказала, що в мене порушена толерантність до глюкози, тобто преддіабет, що мені думати

14 травня 20:10, 2013 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

У даній ситуації рекомендую Вам пройти цей тест повторно, враховуючи, що відхилення дуже незначні. Детальніше з даного питання Ви можете отримати інформацію в тематичному розділі нашого сайту: Цукровий діабет

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини