» » » Питання: скрипить зубами по ночах,?

Питання: скрипить зубами по ночах,?

15 червня 15:47, 2011 Сюзанна Л запитує:

Здрастуйте, мій чоловік (27 років) останні два роки дуже сильно скрипить зубами по- ночах. Вживав протиглистні препарати, здавав аналізи на глисти, все чисто, але скрипіти НЕ перестал.Подскажіте що робити, що може бути причиною? Спасибі

15 червня 23:25, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Причиною даного явища може послужити нервнопсихичеськоє перевтома. У даному випадку необхідна особиста консультація лікаря психолога або психотерапевта.

16 червня 14:13, 2011 Сюзанна Л запитує:

Здрастуйте, у мене термін 4 місяці узі ще не показало що в мене (рід плода) але дуже цікаво хлопчик чи девочка.Последніе місячні були 20.02. Мені (24 роки) чоловікові (27 років) підкажіть якщо можете? спасибо большое.

16 червня 23:40, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

На жаль ваших даних недостатньо для визначення статі дитини. Рекомендується дочекатися результатів УЗД.

2 серпня 17:01, 2011 Сюзанна Л запитує:

Здрастуйте, ходила на узі в 23-24 тижнів сказали все нормально ось чому то в протоколі написано де нирки (лев почкм-5,5), підкажіть будь ласка чи є привід для хвилювання, і поясніть що це означає? спасибі

3 серпня 12:46, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для того, щоб пояснити позначки в протоколі необхідно безпосереднє знайомство з документом. На жаль, в рамках інтернет консультації інтерпретувати позначки лікаря "(Лев почкм-5,5)" у нас немає можливості.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини