» » » Питання: Складнощі засинання на останніх тижнях вагітності?

Питання: Складнощі засинання на останніх тижнях вагітності?

18 червня 22:19, 2011 Тетяна запитує:

У мене вагітність 35 тижнів, мені 24 роки, друга дитина. Нещодавно почало сильно турбувати нервовий стан перед сном. По руках і ногах неначе струм проходить, неможливо лежати на одному місці.

Дуже неприємно, хочеться весь час рухатися, щоб зняти напругу, і заснути тому не можу, по кілька годин кручуся в ліжку.
Потім засинаю, коли зовсім виснажений, в середині ночі, і далі сплю нормально. Можу прокидатися, від спраги або в туалет, але засинаю вже спокійно без цих страшних судом.
Підкажіть будь ласка, як виправити становище.
Я веду спокійний спосіб життя, без сильних фізичних навантажень. Вагітність протікає нормально. З хронічних захворювань можу відзначити ВСД за гіпотонічним типом, кілька років тому ставили носійство ЦМВ і ВПГ-2.

Герпес проявлявся під час цієї вагітності.
Чи є подібне порушення сну результатом емоційного перенапруження (хоча особливих стресів, як мені здається, я не відчуваю) або причина в іншому? Як полегшити засинання?

Чи варто приймати заспокійливі засоби, і якщо так, то які будуть ефективні і безпечні?

19 червня 16:18, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для початку необхідно проконсультуватися з лікарем невропатологом тільки після проведення особистого огляду можливо призначення препаратів враховуючи ваш статус. Намагайтеся перед сном вийти на прогулянку і не вживати міцного чаю на ніч.

Найцікавіші новини