» » » Питання: спермограма?

Питання: спермограма?

20 листопада 10:17, 2012 светик запитує:

Здравствуйте. Скажіть будь ласка, мій чоловік отримав результати спермограми.

В якій першою проблемою стало те, що у нього сильне запаленням 84% із збільшеною головкою і закрученими хвостами. При нормі лейкоцитов 6, у нього 30.

Я розумію що потрібно лікуватися. Але скажіть для мене слово запаленням ні про що страшному не говорить.

Є чого боятися? І які запаленням вообше можуть бути у чоловіків?

І чи могло вплинути на результати таких аналізів не промита посуд для сперми і прийняття ванни за 12 годин до здачі.

20 листопада 15:27, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Прийом ванни за 12 годин до здачі аналізу не впливає на запальний процес, а от не стерильна посуд, може призводити до неправильної інтерпретації результатів обстеження. У тому випадку, якщо рівень лейкоцитів настільки високий, рекомендується проконсультуватися з лікарем урологом для проведення особистого огляду та додаткового обстеження, для визначення причини виникнення запалення і призначення адекватного та своєчасного лікування. необхідно виключити такі інфекції, як: хламідіоз, мікоплазмоз та уреаплазмоз.

Детальніше про даний метод обстеження читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Спермограма.

20 листопада 15:33, 2012 светик коментує:

не стерильна посуд адже не може поліпшити показники, а тільки погіршити? на такий відсоток запаленням вона не могла сильно вплинути? на скільки сильна ця посуд може спотворити результати?

21 листопада 10:30, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru пояснює:

Все залежить від ступеня чистоти посуду та що попередньо в ній зберігалося. Якщо ви сумніваєтеся в правильності результатів, рекомендується перездати аналіз в стерильний посуд і після отримання результатів обстеження проконсультуватися з лікарем урологом, тому дане запалення необхідно правильно лікувати.

Детальніше про правила збору аналізу читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Спермограма.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини