» » » Питання: Чи існують ефективні препарати для лікування радикуліту, люмбаго?

Питання: Чи існують ефективні препарати для лікування радикуліту, люмбаго?

24 лютого 8:32, 2011 Ігор запитує:

Мені 48.Мужік.В юності займався боксом.Однажди в селі, на канікулах в 1978 р, мені було 16, вантажив мішки з огірками, в поперековому відділі щось клацнуло, але без болі.Первий раз біль у попереку проявилася в Армії , в 1983р., на прикордонній заставі, в липні місяці, прошила до самих мізків. Потім не було року два.потом стала з'являтися спереодічностью на два роки.

Придумав свій комплекс вправ для спини + займався східними едіноборствамі.Чуть відпустило, став краще себе почувати. Але от у минулому, 2010-му році, 1 вересня, прошило хорошо.пошёл до невролога, зробили снімок.Он подивився і оповіді - люмбаго.Небольшое зсув хребетних дисків з защемлением.

Призначив мені "Хондроітин" на 3 місяці, за 1т., 3 рази на день і, по моєму, "Нейромультівіт". по1т., 2 рази на день, 3 тижні. Спочатку допомогло. Але ось недавно все повернулося на круги своя.

І постійне прикордонний стан. Слабка, далека біль і очікування прострілу. Крім цих ліків використовував - мазь "диклофенак".

Пробував мазь "отрофен". Але все це ненадовго.
Хотів дізнатися у Вас - існують-які-небудь ефективні ліки, БАДи або мазі для лікування цієї хрени? Набридло ходити полускрюченним.

Ні на полювання з'їздити, ні на риболовлю. Інвалід довбали.
Спасибі за увагу до моєї персони.
З повагою,
Ігор. Липецьк.

24 лютого 14:56, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У тому випадку, якщо причиною люмбаго стає зміщення міжхребцевих дисків, допомогти може тільки невролог, що володіє навичками мануальної терапії. Крім того, корисним буде масаж і регулярні вправи для зміцнення м'язів попереку.

24 лютого 15:57, 2011 Ігор запитує:

А що за препарат "Катадолон"? Багато про нього чув. Кажуть хороший засіб.

І по першому Програмі ТВ както у вихідний показували, рекомендували ... А Ваша думка?
Спасибо.
З повагою,
Ігор. Липецьк

24 лютого 16:42, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Катадолон - новий препарат, який має, в першу чергу, знеболюючим ефектом. Причину болю він не усуне.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини