» » » Питання: Схема прийому Дюфастона для зачаття?

Питання: Схема прийому Дюфастона для зачаття?

30 квітня 18:45, 2011 Каміла запитує:

Здравствуйте! У вересні мені видалили ендометріоїдних кісти яєчника, після чого призначили Жанін.

Зараз допиваю 8-ю упаковку, після чого відразу сказали вагітніти. Призначили Дюфастон з 5 по 25 день циклу по 10 мг 2 рази на добу (як закінчу Жанін).

Коли завагітнію, сказано, що теж буду його приймати. Мені 31 рік, вагітностей до цього не було (охоронялася НЕ гормональними засобами).

Менструації з 12 років по 6-7 днів, дуже хворобливі (один взагалі день лізу "на стінку" ). Зазвичай маже 2-3 дні темним, потім 2 дні середньої обильности нормальної крові, і знову мазня темним. Легше стає після того, як починає йти нормальна кров.

У мене питання: цикл у мене 24-27 днів, а дюфастон треба пити по 25 день циклу. Як мені його приймати, якщо місячні будуть через 24 дні?

Пити до початку місячних, чи закінчувати раніше (припустимо, по 21 день циклу)?
P.S. В Інтернеті прочитала, що для зачаття схема з 5 по 25 д.ц.не підходить, треба з 14 по 25. Як все таки правильно?
Спасибо.

1 травня 21:25, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Вам необхідна особиста консультація лікаря гінеколога. В рамках інтернет консультації у нас немає можливості адекватного призначення гормональних препаратів (необхідні результати біохімічного аналізу статевих гормонів крові, гінекологічне обстеження, контроль наявності та термінів овуляції) і контролю ефективності проведеного лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини