» » » Питання: температура 5 днів?

Питання: температура 5 днів?

5 лютого 7:20, 2011 Андрій запитує:

хворів застудою недавно 8 днів після того як вилічіла захворіла дружина і напевно заразила мене! вона хворіла теж сильно але недовго 3-4дня зараз тільки сиплий голос але температури немає а у мене 5 днів несподает нижче 38.4 кашель не частий, ніс закладає геть при температурі 39.5 що нічим прочистити неможливо .Врачь прописав антибіотики 3 тоблеткі на три дні і ацц.Лекарство випив що робити далі пити незнаю так як доктора немає вихідних.

5 лютого 11:34, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Скажіть будь ласка, який саме антибактеріальний препарат прописав Вам терапевт?

5 лютого 12:56, 2011 Андрій запитує:

антибіотик пропив Хемоміцин

5 лютого 14:13, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Якщо температура після застосування антибіотиків не знизилася, то необхідно повторна консультація лікаря терапевта, рентгенологічний знімок грудної клітини - для виключення пневмонії. Після виявлення діагнозу можливе призначення адекватного лікування.

16 жовтня 13:00, 2011 наталья запитує:

захворіла 5 днів тому орви, п'ю бісептол, дигідрогеноцитратпісля, парацетамол, температура держиться 37,2-37,8, але раз в день буває 36,6.Что робити? До лікаря не можу піти, працюю у приватній фірмі (больнічнго немає)

16 жовтня 15:48, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Рекомендується проконсультуватися з лікарем терапевтом для проведення особистого огляду та обстеження: загальний аналіз крові, рентген грудної клітки, тільки після цього лікар виставить точний діагноз і проведе коригування лікування, без особистого огляду неможливо призначити адекватне лікування.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини