» » » Питання: Турецьке сідло?

Питання: Турецьке сідло?

2 листопада 10:05, 2012 Марина запитує:

Здравствуйте.Мне 21 год. звернулася до гінеколога з болем у лівому яєчнику і нерегулярним менструальним ціклом.После трансвагинального сканування у мене дифузне збільшення обох яєчників, гіпоплазія т / м 2 ст. Лікар сказав що у мене полікістоз і відправив до ендокринолога, там мені сказали зробити рентген турецького сідла і здати аналіз ТТГ (результат після свят), так от за результатами знімка у мене помірне посилення пальцевих вдавлений, турецьке сідло звичайної форми і размеров.Хотелось б зрозуміти що це означає і як пов'язане з полікістозом.Заранее спасибі

2 листопада 12:48, 2012 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

При поликистозе яєчників порушується гормональний баланс, гіпофіз є найважливішим органів по виробленню гормонів і речовин змушують органи виділяти гормони, так наприклад порушення функції гіпофіза призводить до порушення вироблення гормонів яєчниками і щитовидною залозою і як наслідок можуть діагностувати полікістоз або інше захворювання. В даному випадку, рекомендується дочекатися результатів обстеження та проконсультуватися з лікарем гінекологом-ендокринологом, для призначення адекватного лікування.

Детальніше про поликистозе яєчників читайте в циклі статей перейшовши за посиланням: Полікістоз яєчників.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини