» » » Питання: У дівчинки лишай?

Питання: У дівчинки лишай?

24 серпня 21:42, 2011 Наталія запитує:

Моїй очері13 лет.19.08.2011 року я виявила рожеві плями у дочки на ногах і на руках розміром з 50 копійчану монету.Пятна всередині були світлі, а покрали червоно-рожевий валік.Посмотрев в інтернеті на фото я відразу здогадалася, що це стригучий лишай .Во вівторок ми пішли до дерматолога здали зішкріб в лабораторію і згідно з результатами лікар підтвердив мій здогад і виписав нам ліки: гризеофульвин пити по 9 таблеток на добу, мазь сірчано-саліцилову вранці, вдень мазь екзіфін (тербінафін) на ніч йод.У дівчинки 9 плям, але чому так багато таблеток адже в інструкції написано, що дітям треба давати в добу таблетки з розрахунку 10 мг на кг, вона важить 55 кг значить 550 мг, таблека-125 мг. тоді виходить на добу треба приймати по 5 таблеток або я неправильно зрозуміла? Лікар сказала, що розраховується так 9 плям множаться на вагу таблетки 9х125, приблизно 90 таблеток на 10 днів і як ці токчное ліки, в такій кількості подіє на печінку дитини? .Правда Лікар сказала запивати таблетки 1 ст.ложкой рослинного масла і кислим соком. таблетки розділити на 2 рази.

У розділі народної медицини Я прочінала, що лишаї добре лікуються АСД-2 (у вет.аптеке) і маззю Ям чи так це?

26 серпня 8:38, 2011 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

У даній ситуації, краще застосовувати Грізеовульфін в дозуванні, зазначеної в інструкції, по перерахунку на масу тіла дитини, а не на кількість плям на шкірі. В іншому, лікування призначене дерматологом адекватно, і не потребує корекції і застосування додаткових лікарських засобів.

Увага, тільки сьогодні!

Найцікавіші новини