» » » Питання: У мене завелися гострики. Допоможіть що треба робити ?? !! Щоб без витрачання грошей?

Питання: У мене завелися гострики. Допоможіть що треба робити ?? !! Щоб без витрачання грошей?

12 березня 22:55, 2014 Анонім запитує:

Здрастуйте всім! Мені 12 років. У мене завелися гострики !!! Це жахливо !! Щовечора терпіти їх нестерпно! (Пробачте за помилки). Я не знаю як вони у мене появілісь.Мучаюсь з ними тижні 2 якщо не пів року.

Почалося все влітку, потім пройшло взимку знову. Перечитала купу рецептів що і як треба робити. Готова з'їсти тонну часнику лішьби вони пішли і не поверталися.

Читала багато таких коментарів і мені стало страшно коли я дізналася про те що може бути із за цих паразитів! Допоможіть що треба робити ?? !! Що б без витрати грошей на ліки.

Влітку в табір напевно і боюся не виведений їх до літа (((Допоможіть будь ласка!

12 березня 23:43, 2014 МедКоллегія medicatocity.ru відповідає:

Для лікування ентеробіозу (захворювання, що викликається гостриками) потрібне дотримання особливого режиму і призначення спеціальних препаратів. Необхідно щодня міняти по 2 рази на день нижню білизну, яка прати слід в гарячій воді і обов'язково пропрасовувати праскою, також слід гладити щодня постільна білизна, проводити вранці і ввечері гігієнічні процедури.

Такий режим необхідний на протяг 3-4-х тижнів. Крім цього лікуючий лікар Вам призначить спеціальні препарати (Декарис, Левамізол). Отримати додаткову інформацію по цікавить Вас Ви можете у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за наступним посиланням: Гострики

Найцікавіші новини